TJ Višňové „A“ – Starý Petřín    4 : 2  (  2 : 1 )

STŘELCI: Indra Tomáš 1x, Buchta Jakub 1x, Strnad Karel 1x, Havlík Jakub 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Indra Tomáš, Strnad Karel, Sláma Josef, Buchta Jakub, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Kollner Ladislav, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Ouroda Petr.

V dnešním zápase k nám přijel poslední Petřín. Předem bylo jasné, že i přes umístění Petřína v tabulce to nebude jednoduché utkání. Do zápasu jsme vstoupili brankou vstřelenou hned v první minutě. Branka nás dostala spíš pod tlak a začali jsme chybovat. Soupeř vyrovnal z druhé šance kterou jsme mu nabídli. Chvíli poté jsme zvyšovali na 1:1 po výborně zahraném přímém kopu a dorážce Strnada. Druhý poločas začal tak jak ten první. Bohužel brzkou branku vstřelil Petřín. Poté jsme zvýšili svoji aktivitu a postupně po rohovém kopu a penaltě upravili výsledek na 4:2. Chtěl bych klukům poděkovat. I když to nešlo moc fotbalově, tak bojovali a nakonec zaslouženě vyhráli. Díky pánové.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

TJ Višňové „B“ – Rybníky        2:1        (1:0)

STŘELCI: Strnad Karel 1x, Březina Roman 1x

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Jelínek Dominik, Jelínek Tomáš, Ouroda Petr, Adámek Václav st., Strnad Karel, Scharf Roman, Klaudinger Pavel, Kollner Ladislav, Vrana Jan, Březina Roman ©.

NÁHRADNÍCI: Kláris Lukáš, Bauer Filip, Vališ Radim, Tesař Petr, Drochytka David.

TRENÉR: Coufal Jan

Super výkon kluci a parádní umístění v tabulce.

STŘELCI: Šuba Přemysl 2x, Adámek Karel 1x, Vališ Radim 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Saleta Vojta, Jelínek Dominik ©, Adámek Karel, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Tesař Petr, Vondrák Radek, Fiala Lukáš

NÁHRADNÍCI: Černý Michal, Kadlík Vojtěch

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Kluci dřeli co mohli, i když jsme se  celý zápas dost trápili a nedokázali se pořádně nastartovat, v závěru jsme soupeře přestříleli a výhru si užili. Vím, že zápasů máte v nohách hodně a je mi jasné, že síly budou docházet, ale los máme dobrý a myslím, že ještě dost bodů uděláme.