Práče „A“ – TJ Višňové „A“    5 : 0  (  1 : 0 )

STŘELCI:
SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Indra Tomáš, Tesař Karel, Sláma Josef, Buchta Jakub, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Strnad Karel, Adámek Jakub, Šuba Přemysl, Ouroda Petr.

K tomuto zápasu není co říct. Zaslouženě jsme prohráli 5:0 a to nebýt našeho brankáře mohlo být skóre daleko vyšší. Bohužel to nebylo tím, že by nás soupeř přehrál svoji kvalitou. Tou jsme měli být minimálně rovnocenným soupeřem. Dělali jsme neskutečné individuální chyby, které soupeř trestal. Za stavu 1:0 jsme nastřelili tyč. Možná by se zápas potom vyvíjel jinak, ale to nic nemění na tom, že jsme předvedli výkon s kterým se určitě nedá vyhrát jakýkoliv zápas. Není třeba řešit důvody proč tomu tak bylo. To si musíme uvědomit každý sám. Zároveň doufám, že se v nadcházejícím zápase omluvíme fanouškům, kteří na zápas přijeli minimálně o 100% lepším výkonem. Pořád věřím, že se i z této prohry ponaučíme a dokážeme všem, že naše předchozí výsledky nebyly pouhou náhodou. Snad tento zápas hodí kluci za hlavu a budou pokračovat zase v tom co umí.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Rakšice „B“ – TJ Višňové „B“        4:3 (2:0)

STŘELCI: Kláris Lukáš 2x, Kollner Ladislav 1x.

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Adámek Václav ml., Tesař Petr, , Brodík Rostislav, Mach Miroslav ©, Ouroda Petr, Adámek Václav st., Strnad Karel, Kláris Lukáš, Kollner Ladislav, Bauer Filip.

NÁHRADNÍCI: Vrana Jan, Klaudinger Pavel, Vališ Radim, Drochytka David.

TRENÉR: Coufal Jan

Utkání s prvním týmem tabulky mělo velmi dobrou fotbalovou kvalitu. Domácí, posilnění o tři hráče A týmu hráli kombinačně, s velkým nasazením. My jsme ale nezaostávali. Bohužel po sérii hrubých individuálních chyb jsme dostali první branku již kolem 5. minuty. Hrubé ovlivnění zápasu přišlo kolem 20. minuty. Karel Strnad postupoval za obranu soupeře, byl rychlejší než obránce, ale byl stržen zezadu. Před sebou už měl jen domácího brankáře. Měla následovat jasná červená karta, ale sudí se toho zalekl a vytáhl jen žlutou. To nás ještě více nakoplo a vytvářeli jsme si další jasné brankové příležitosti. Bohužel naší letošní největší slabinou je to, že je nedokážeme proměnit. No a tak jsme na konci poločasu po další hrubé chybě dostali druhou branku.  Na začátku druhého poločasu jsme po další chybě dostali již na tři nula. Vypadalo, že je po zápase, ale my jsme se pořád snažili s výsledkem něco udělat. Výsledkem byla přestřelka ke konci zápasu a výsledné skóre 4:3 pro domácí.

Odehráli jsme velmi kvalitní zápas, bohužel nás srazily hrubé individuální chyby. Za nasazení a snahu si ale zasloužíme pochvalu.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Moravský Krumlov – TJ Višňové        3:2       (2 : 1)

STŘELCI: Šuba Přemysl 2x.

SESTAVA: Adámek Petr, Saleta Vojta, Černý Michal, Adámek Karel, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl ©, Adámek Jakub, Tesař Petr, Vondrák Radek, Fiala Lukáš.

NÁHRADNÍCI: Kudrna Matěj.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Kluci dřeli co mohli, i když jsme celý zápas dotahovali, tak se nám sice podařilo vstřelit vyrovnávací branku, ale rozhodčí nám ji pro údajný faul neuznal. V závěru jsme měli obrovský tlak a několikrát brankáře skoro překonaného, ale smůla tomu chtěla, že jsme míč za brankovou čáru nedostali. Myslím, že tenhle výkon zaslouží pochvalu a nezávidím příštímu soupeři, ať se připraví na kanonádu, kluci si budou chtít zlepšit náladu a skóre 😀