Suchohrdly u Znojma – TJ Višňové „A“    1 : 2  (  1 : 2 )

STŘELCI: Kollner Ladislav 1x, Havlík Jakub 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Kollner Ladislav, Strnad Karel, Sláma Josef, Buchta Jakub, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Březina Roman, Brodík Rostislav, Adámek Václav ml., Ouroda Petr.

Tento zápas znamenal souboj dvou týmů se stejným počtem bodů. Souboj třetího se čtvrtým týmem tabulky. Domácí v minulém kole poznali teprve poprvé, jaké to je prohrát, takže nás určitě nečekal jednoduchý soupeř. To se potvrzovalo už od samého začátku zápasu. Domácí na malém hřišti dobře kombinovali a po šťastné teči se z přímého kopu dostali do vedení. Naštěstí pouze na chvíli. Podařilo se nám srovnat po rohovém kopu. Brankou do kabiny se nám podařilo stav utkání otočit. Po poločase byl na míči víc domácí tým ale náš pozorně hrající tým soupeře do větší šance nepustil. Naopak my jsme byli ti, kdo hrozil. Dvakrát nastřelená tyč domácí branky a jeden neproměněný brejk. Kluci svoji zodpovědnou hrou dotáhli zápas do vítězného konce. Chtěl bych poděkovat celému týmu za nasazení, zodpovědnost a chuť toto utkání dotáhnout do vítězného konce. Věřím, že si někteří sáhli i na dno svých sil, a proto mám pro tento tým pouze slova obdivu za tento zápas. Díky

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Bohutice „B“ – TJ Višňové „B“       2:0 (1:0)

STŘELCI:

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Jelínek Dominik, Ouroda Petr, Adámek Václav st., Adámek Václav ml., Scharf Roman, Klaudinger Pavel, Kollner Ladislav, Vrana Jan, Březina Roman ©, Kláris Lukáš.

NÁHRADNÍCI: Šuba Přemysl, Vališ Radim, Drochytka David, Tesař Petr.

TRENÉR: Coufal Jan

Smůla od začátku až do konce, nevadí borci, další se vyhraje.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Hustopeče – TJ Višňové           3:3       (0 : 1)

STŘELCI: Šuba Přemysl 3x

SESTAVA: Saleta Vojta, Jelínek Dominik ©, Adámek Karel, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Tesař Petr, Vondrák Radek, Fiala Lukáš, Černý Michal, Kudrna Matěj.

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojtěch

TRENÉR: Jelínek Tomáš

K zápasu jsme odjeli bez dvou našich opor, kteří plnili úkoly v týmu „A“. I tak jsme se se nenechali nijak zahanbit a se soupeřem jsme si věděli docela rady. Jenže v 22 min. neudržel náš obránce nervy na uzdě a musel předčasně do sprch, a to za stavu 0:0. Paradoxem je, že od té doby jsme se tak nějak semkli a do konce poločasu jsme se dostali i v 10 lidech do vedení 0:1 po pokutovém kopu. Po přestávce jsme se činili dále a soupeř, i když hrál celou dobu přesilovku, dostal další dva góly.  Všechny od Přemysla Šuby. Jenže jak to tak bývá, když se daří, přijde sprcha a to v 80 minutě na 1:3,  v 85. na 2:3 a nakonec si na nás rozhodčí počkal až do 97. minuty. 3:3. Bohužel už nám docházely síly.