TJ Višňové „A“ : Jaroslavice „A“    0 : 4  (  0 : 1 )

STŘELCI:
SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Indra Tomáš, Jelínek Tomáš, Sláma Josef, Adámej Václav ml., Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Šuba Přemysl, Strnad Karel, Ouroda Petr,  Brodík Rostislav.

Do zápasu jsme nastoupili s pár změnami. Na místě předstopera nastoupil místo Buchty Sláma. Zpět do útoku se vrátil uzdravený Indra. Do zápasu jsme nastupovali v roli favorita. Bohužel už od začátku zápasu jsme naši roli nepotvrdili. Prvních 20 minut zápasu naznačovalo velký boj o body. To se změnilo po první obdržené brance. Po střele za vápnem se hostující hráč dostal dvakrát k dorážce a otevřel svoji brankou skóre. Kluci se snažili s tímto výsledkem do poločasu ještě něco udělat, ale nedokázali pořádně ohrozit branku soupeře. Do kabin se šlo za stavu 0:1 a to soupeř nastřelil tyč a neproměnil další šance. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že musíme zlepšit úplně všechno, ale pokud byl z naší strany první poločas špatný, tak druhý byl ještě horší a po obrovských individuálních chybách jsme v 55. minutě prohrávali 0:3. Dvanáct minut před koncem nám soupeř přidal branku čtvrtou a zároveň poslední branku. K fotbalu prohry patří, ale z toho co zdobilo naši hru první čtyři zápasy, tak jsme dnes nepředvedli nic. Chyběla nám soustředěnost, zodpovědnost, bojovnost a pohyb. Na druhou stranu jsme se mohli přesvědčit o tom, že zápasy nevyhrajeme bez dřiny. Doufám, že kluci hodí tento zápas za hlavu a vrátí se k tomu co umí nejlíp a co předváděli od začátku sezóny. Jedna prohra tento tým snad nepoloží, takže hlavu vzhůru a pokračujeme v tom co jsme začali.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

TJ Višňové „B“ – Prosiměřice „B“    0:2          (0:1)

STŘELCI:

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Březina Roman ©, Tesař Petr, Jelínek Dominik, Ouroda Petr, Brodík Rostislav, Vrana Jan, Scharf Roman, Tesař Karel, Strnad Karel, Kláris Lukáš.

NÁHRADNÍCI: Mach Miroslav, Šuba Přemysl, Kollner Ladislav, Bauer Filip,  Drochytka David.

TRENÉR: Coufal Jan

Celý zápas se odvíjel v duchu mnoha šancí na obou stranách. My jsme mohli vést v 10. minutě klidně 2:0. Nestalo se. Naopak soupeř udeřil ve 26. minutě a vedl 1:0. Předtím mohlo být ještě hůře, ale náš brankář chytil pokutový kop. Soupeř se prezentoval velkou útočnou silou v podobě 5 velmi šikovných dorostenců, kteří se pravidelně střídali se staršími hráči. My jsme se celkem snadno dostávali do pokutového území, ale naše střelecká smůla nebrala konce. Podobný průběh měl i druhý poločas. Mnoho šancí na obou stranách. My jsme v závěru hru otevřeli a soupeř z brejku pojistil vedení na 2:0.

Herně to asi bylo lepší než minule, ale prostě nedokážeme vstřelit gól i z té nejvyloženější šance.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Velké Pavlovice : TJ Višňové  3:3     (1 : 1)

STŘELCI: Šuba Přemysl 1x, Adámek Jakub1x, Jelínek Dominik 1x.

SESTAVA: Saleta Vojta, Černý Michal, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Zajíc Lukáš, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Tesař Petr, Vondrák Radek, Fiala Lukáš.

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojta, Adámek Karel.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Velice těžký zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Musím pochválit kluky za neskutečný boj až do posledních vteřin zápasu. První půle byla velice vyrovnaná, šance na obou stranách, ale nám se podařilo otevřít skóre zápasu a dostat se tak do vedení po krásné střele Jakuba Adámka. Soupeři se taktéž podařilo vytěžit z mnoha šancí jednu gólovku, kterou uzavřel půli za stavu 1:1. V druhé půli to byl boj o udržení výsledku, ale soupeři se podařilo v 79. minutě vstřelit vedoucí gól. Nám se podařilo v 86. minutě vstřelit vyrovnávací branku z nádherně umístěné standardky, kterou vymetl horní růžek branky Jelínek Dominik. Když už jsme si mysleli, že výsledek udržíme, soupeř v 89. překonal rychlým brejkem obranu a strhl vítězství na svou stranu. Jenže nám stačili další tři minutky a v 90+2 Šuba Přemysl prostřelil z dlouhého nákopu brankáře soupeře a uzavřel zápas za stavu 3:3. Neskutečně těžký bod z hřiště soupeře a velký dík všem klukům.

VÝSLEDEK ZÁPASU STARŠÍCH ŽÁKŮ

TJ Višňové – Mor.Krumlov/Rakšice        3:2 (1:1)
SESTAVA: Indra Michal, Indra Lukáš, Beran Jiří, Adámková Adéla ©, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj, Adámek Karel, Holý Martin, Janíček Jiří, Nováková Nikola, Houška Lukáš, Vyklický Ondřej, Sako Daniel
STŘELCI: Kudrna Matěj 1x, Adámková Adéla 1x, Holý Martin 1x.

TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Kluci a holky předvedli pěkný a bojovný fotbal a po zásluze vyhráli. Trenéři moc děkují za neskutečný boj až do konce utkání a věří, že zvládnete i další zápasy 😀