Dobšice „B“ – TJ Višňové „A“    2 : 1  (  0 : 1 )

STŘELCI: Sláma Josef 1x.
SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Indra Tomáš, Adámek Jakub, Sláma Josef, Buchta Jakub, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Šuba Přemysl, Ouroda Petr, Vališ Radim.

TRENÉR: Č+J+C

V tomto zápase nás čekal tým Dobšic, kterému stejně jako našemu týmu vyšel vstup do soutěže. Zápas začal ve velkém tempu. Během prvního poločasu bylo vidět na obou stranách velké množství šancí. Kromě tvrdé střely Slámy z 18. minuty jsme žádnou další neproměnili. Po poločasové přestávce se dostali do hry daleko víc domácí. Hráli převážnou část druhého poločasu na míči a nám se nepodařilo proměnit opět ani jednu šanci. Tak začali trestat. Po pěkné kombinaci srovnali na 1:1. V 88. minutě jsme po chybě dostali branku na 2:1. Dnes nám chybělo potřebné štěstí v zakončení, ale i přes prohru byl vidět zlepšený výkon oproti zápasu minulému. Věřím, že další domácí zápas už kluci zlomí a vrátí se na vítěznou vlnu.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Dobřínsko – TJ Višňové „B“    1:3       (0:2)

STŘELCI: Kollner Ladislav 2x, Vrana Jan 1x.

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Březina Roman, Tesař Petr, , Brodík Rostislav, Mach Miroslav ©, Scharf Roman, Adámek Václav st., Strnad Karel, Kláris Lukáš, Kollner Ladislav, Drochytka David.

NÁHRADNÍCI: Vrana Jan, Bauer Filip,  Fiala Lukáš.

TRENÉR: Coufal Jan

Když jsme dorazili v neděli necelou hodinku před zápasem do Dobřínska, mysleli jsme si, že jsme si spletli místo či den. Vysoká (asi 10 cm) neposečená tráva, nenalajnováno, žádné sítě. V kabině jeden domácí, který tam zápasil s vápnem. Ještě tam chyběl nápis „Vítejte v pralesní lize“. Tak dvacet minut před zápasem se domácí začali scházet. Narychlo nalajnované čáry připomínaly spíše křivky než přímky, domácí bez jakékoli přípravy naskočili rovnou do zápasu.

K zápasu samotnému. Od začátku jsme byli lepším mužstvem, vytvářeli si šance, byli jsme nebezpeční. Domácí se k naší bráně dostávali sporadicky. Díky velké výškové převaze našich útočníků se nám podařilo v první půli vstřelit dvě branky. Obě hlavou, po centru do vápna – Kollner, Vrana. V druhé půli jsme kontrolovalo hru, kolem 65. minuty přidali třetí branku. Trefil se opět Laďa Kollner. Ten útočil i na hattrick, to se mu ale nepodařilo. (Škoda, mohli jsme si na něj něco dobrého dát.)

Jak už to tak bývá, přestali jsme být ke konci aktivní a domácí se dostávali do šancí. Výsledkem bylo snížení na konečných 1:3.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové – Vojkovice            10:1     (3 : 1)

STŘELCI: Šuba Přemysl 2x, Adámek Jakub3x, Jelínek Dominik 1x, Scharf Roman 1x, Kudrna Matěj 1x, Saleta Vojta 1x, Vališ Radim 1x.

SESTAVA: Adámek Petr, Saleta Vojta, Černý Michal, Jelínek Dominik ©, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Tesař Petr, Vondrák Radek, Fiala Lukáš.

NÁHRADNÍCI: Kudrna Matěj, , Adámek Karel.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Parádně odehraný zápas a díky moc všem za výsledek i klukům co se zapojují z žáků, jen tak dál.

VÝSLEDEK ZÁPASU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Prosiměřice/Práče – TJ Višňové        4:3     (1:2)
SESTAVA: Indra Michal, Indra Lukáš, Beran Jiří, Adámková Adéla ©, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj, Adámek Karel, Holý Martin, Janíček Jiří, Nováková Nikola, Houška Lukáš, Vyklický Ondřej, Sako Daniel.
STŘELCI: Kudrna Matěj 3x.

TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Kluci a holky předvedli pěkný a bojovný fotbal jen škoda, že neudrželi vítězný poločas. Trenéři moc děkují za neskutečný boj až do konce utkání a věří, že zvládnete i další zápasy .:-D