Jevišovice „B“ – TJ Višňové „A“     1 : 3  (  1 : 0 )

STŘELCI:  Jelínek Tomáš 1x, Buchta Jakub 1x, Adámek Dominik 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Tesař Karel, Jelínek Tomáš, Buchta Jakub, Adámej Václav ml., Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Šuba Přemysl, Vališ Radim, Scharf Roman, Brodík Rostislav

TRENÉR: Č+J+C

V tomto zápase jsme nastoupili na hřišti v Mikulovicích k zápasu s týmem Jevišovic “B”. Do utkání jsme nastoupili nervózně. Prvních 10 minut jsme si nedokázali pořádně přihrát. Bylo vidět, že strach z chyby na mokrém povrchu svazoval klukům nohy a tak se hrálo na “jistotu”. Nohy nám rozvázala první branka. Dominik Adámek se odhodlal ke střele za vápnem a na rychlé trávě balón skončil u tyče. Od té doby jsme začali soupeře přehrávat ale další branku to nepřineslo. Když soupeř neproměnil svoji jedninou šanci, tak se odcházelo do kabin za stavu 0:1. Druhý poločas začal naší pasivitou. Chtěli jsme ubránit výsledek a soupeř přidal na pohybu. Dostával se na dostřel branky, ale to naši hráči zvládali. Na klidu nám přidala druhá branka po krásné akci a jistém zakončení T. Jelínka – 0:2. Tento klid nám vydržel pouhé dvě minuty. Poté si rohový kop domácích nešťastně srazil J. Adámek do vlastní branky. Soupeř vycítil šanci a snažil se o vyrovnání. V tom mu zabránila skvělá práce kluků a čerstvá síla v podobě náhradníků, kteří naši hru oživili. Když nepřidal pojistku Tesař, který trefil pouze břevno domácí branky, tak to na sebe musel vzít náš “sváteční” střelec Buchta, který technicky zamířil pod břevno na 1:3. Dnes to nebyl možná tak fotbalový výkon, ale o to týmovější. Pochvalu zaslouží celý tým včetně náhradníků, kteří v těžké situaci dokázali hru oživit a pomoci klukům k dalším třem bodům. Zároveň bychom chtěli poděkovat R. Scharfovi. Bohužel se z pozice náhradníka na hřiště nedostal, ale byl ochoten s námi jet a kdykoliv naskočit do hry. Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra, dvanáct bodů, první místo. I přes toto všechno musíme zůstat nohama na zemi.

Každopádně týmu musím poděkovat za dosavadní práci.

TJ Višňové „B“ – Petrovice    (4:2)        1:1

STŘELCI: Kláris Lukáš 2x, Brodík Martin 1x, Vrana Jan 1x.

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Březina Roman, Bauer Filip, Jelínek Dominik, Ouroda Petr, Brodík Rostislav, Adámek Václav st., Klaudinger Pavel, Jedlička Pavel, Kláris Lukáš, Mach Miroslav ©.

NÁHRADNÍCI: Tesař Petr, Scharf Roman, Vališ Radim, Vrana Jan, Drochytka David.

TRENÉR: Coufal Jan

Nedělní utkání jsme opět sehráli doma v dopoledních hodinách. Soupeřem nám byl celek Petrovic. Tento dopolední termín nám asi nevyhovuje, neboť jsme opět první poločas prospali. Měli jsme pár dobrých kombinací, ale pořádně jsme nevystřelili na bránu. Světlou chvilkou byla branka Brodíka hlavou po pěkném centru již v 6. minutě. Soupeř nás poté zatlačil na naši půli a byl lepším celkem. Odměnou mu byla vyrovnávací branka. Po půli jsme začali být aktivnější, ovšem po nedůrazném obranném zákroku jsme dostali druhou branku. Moc se nám nedařilo, soupeř byl na koni. Obrat nastal až po 80. minutě, kdy se trefil Kláris, poté Vrana a náš brankový příděl završil krásnou dělovkou pod břevno opět Lukáš Kláris.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové : Miroslav            2:1       (0 : 0)

STŘELCI: Adámek Petr 1x, Adámek Jakub 1x

SESTAVA: Saleta Vojta, Patrik Molík, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Zajíc Lukáš, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Tesař Petr, Vondrák Radek, Fiala Lukáš.

NÁHRADNÍCI: Adámek Petr, Kadlík Vojta, Kudrna Matěj, Černý Michal, Adámek Karel.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Čekali jsme, že tento zápas bude v poklidu a jednoduše vyhraný. Jenže soupeř byl nepříjemný a první půle byla spíše boj v deštivém a chladném počasí. A tak první půlka skončila nerozhodně. V druhé půli se nám podařilo poměrně brzy skórovat a snažili jsme se udržet vítězství. Jenže za stavu 1:0 Adámek Jakub obdržel zbytečnou červenou kartu a my dohrávali v desíti. Naštěstí se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku, uklidnit hru a prostřídat ostatní hráče na střídačce, soupeř pak jen v nastaveném čase snížil z penalty na konečných 2:1