TJ Višňové „A“ – Jezeřany „A“     3 : 0  (  2 : 0 )

STŘELCI:  Tesař Karel 1x, Buchta Jakub 1x, Adámek Dominik 1x.

SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Tesař Karel, Indra Tomáš, Buchta Jakub, Sláma Josef, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Adámek Václav ml., Jelínek Tomáš, Jelínek Dominik, Adámek Jakub, Brodík Rostislav.

TRENÉR: Č+J+C

V tomto kole jsme přivítali posledního vítěze okresního přeboru. Z minulé sezóny jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř. Potvrdilo se od první minuty, že toto utkání bude více o vzdušných soubojích, než o kombinační hře. Přes výškovou převahu hostí jsme se ujali vedení po standardní situaci. Tesař trefil tyč a Buchta se z dorážky nemýlil. O pár minut později jsme se radovali podruhé. To už už svoji šanci proměnil Tesař. Hosté měli pár dobrých šancí, s kterými si poradil náš brankář. Do kabiny se šlo za stavu 2:0 jenom díky tomu, že se nám nepodařilo proměnit žádnou další šanci. Druhý poločas byl spíš o bojovnosti a tvrdých soubojích. Uklidnění přinesla třetí branka po krásné kombinaci Novák – Caha – Adámek. Konec zápasu byl plný emocí, ale klukům se podařilo v klidu utkání dotáhnout k vítězství. Vítězství bylo vydřené, ale zcela zasloužené. Za zmínku stojí i to, že kluci vyhráli třetí utkání v řadě a potřetí bez obdržené branky. Díky a jen tak dál.

VÝSLEDEK ZÁPASU MUŽŮ „B“

TJ Višňové „B“ – Miroslav „C“    0:0     (0:0)

STŘELCI:

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Březina Roman, Bauer Filip, Kollner Ladislav, Ouroda Petr, Brodík Rostislav, Adámek Václav st., Vrana Jan, Jedlička Pavel, Kláris Lukáš, Mach Miroslav ©.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Šnajdar Jan, Šuba Přemysl, Tesař Petr, Klaudinger Pavel.

TRENÉR: Coufal Jan

V neděli k nám zavítalo mužstvo Miroslav C, které doznalo oproti minulému zápasu mnoha hráčských změn. Přijelo mnoho nových tváří, které jeho výkon podstatně zvedly. Od začátku zápasu byla Miroslav lepším mužstvem, což trvalo celý první poločas. Nutno říci, že náš výkon byl v první půli velmi špatný. Nebyli jsme schopni si nahrát, propadali jsme v osobních soubojích, všude jsme byli pozdě, za celou první půli jsme neohrozili soupeřova brankáře. Po „bouřlivé poločasové přestávce“ přišli na hřiště noví hráči, kteří hru znatelně oživili. Najednou jsme byli lepším mužstvem, dostávali jsme se do šancí. S postupujícím časem náš tlak sílil, vypracovali jsme si tři stoprocentní příležitosti, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Soupeř už jen bránil remízový výsledek. Zápas tak skončil 0:0.

Doufám, že si z první půle vezmeme ponaučení a příští neděli ve stejný čas  se tento výkon nebude opakovat.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

FC Pálava Mikulov – TJ Višňové         0:3       (0 : 0)

STŘELCI: Tesař Petr 1x, Šuba Přemysl 1x, Scharf Roman 1x.

SESTAVA: Adámek Petr, Ourec, Jelínek Dominik ©, Scharf Roman, Filda, Klasa, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Tesař Petr, Vondrák Radek.

NÁHRADNÍCI: Černý Michal, Adámek Karel.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Na hřišti Mikulova se nám vždycky dařilo a nebylo to jinak i tuto sobotu. Je pravdou, že v první půli nám byli domácí dosti vyrovnaným soupeřem, ale my jsme si vytvářeli daleko víc střel, které bohužel v síti neskončily. V druhé půli se nám už dařilo lépe a první gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po druhém gólu soupeř prostřídal sestavu a to byla poslední kapka jeho odporu. V poklidu jsme zápas dohráli a ještě jeden gól pro diváky přidali.