Prosiměřice A – TJ Višňové „A“     0 : 2  (  0 : 2 )

STŘELCI:  Indra Tomáš1x, Buchta Jakub 1x.
SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Tesař Karel, Indra Tomáš, Buchta Jakub, Adámek Václav ml., Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub.

NÁHRADNÍCI: Sláma Josef, Jelínek Tomáš, Jelínek Dominik, Vališ Radim.

TRENÉR: Č+J+C

Ve druhém utkání jsme zavítali na hřiště Prosiměřic. Domácí ve svém prvním utkání vyhráli na půdě Hostimi 1:0 a tak jsme věděli, že nás nečeká jednoduchý soupeř. Do začátku zápasu jsme vstoupili výborně. Běžela třetí minuta utkání a po krásné akci se prosadil Tomáš Indra. Soupeř si nedokázal poradit s naším bojujícím týmem. V 37. minutě přišel další trest pro domácí v podobě druhé obdržené branky. Po rohovém kopu se hlavou dokázal prosadit Jakub Buchta ,a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:2 pro náš tým. V druhém poločase se domácí snažili zápas zdramatizovat, ale kluci je svým bojovným výkonem pustili k jedné vážnější střele. Díky tomu, že jsme v druhém poločase neproměnili ani jednu z mnoha brankových příležitostí skončil zápas 0:2. I přes pár drobných chyb zaslouží chválu, protože i v druhém zápase bojovali jako jeden tým a při počasí, které panovalo, smekám klobouk. Pokud kluci nepoleví, tak si myslím, že nebude problém aby vylepšili umístění ze sezóny předchozí.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové : Novosedly         2:0       (1 : 0)

STŘELCI: Vališ Radim 1x, Jelínek Dominik 1x.

SESTAVA: Adámek Petr, , Adámek Karel, Jelínek Dominik ©, Scharf Roman, Bauer Filip, Klaudinger Pavel, Vališ Radim, Černý Michal, Kadlík Vojta, Tesař Petr, Vondrák Radek.

NÁHRADNÍCI: Mairinger Petr.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

K druhému zápasu jsme nastoupili bez 6 hráčů, kteří by byli asi v základní sestavě a soupeř vypadal, že nás hodně potrápí. Jenže naši kluci doplnění o nové mladé hráče z žáků, kteří se zapracovávají do sestavy, se soupeře vůbec nezalekli a hráli pěkný a bojovný fotbal. Po krásné akci z levé strany se nám podařil vstřelit gól, který upravil poločasové skóre na 1:0. Hned v úvodu druhé půle jsme si vytvořili  šanci, kterou nám ale soupeřův gólman překazil krásným zákrokem. Po dalších 4 minutkách soupeřův obránce stáhl našeho kapitána ve vápně k zemi a sudí nařídil pokutový kop. Sám faulovaný kapitán penaltu proměnil a upravil stan na 2:0. Ke konci už nám trošku docházely síly, ale kluci i přes neskutečné vedro bojovali až do konce a výhru udrželi.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Tavíkovice – TJ Višňové „B“    0:3       (0:0)

STŘELCI: Kláris Lukáš 2x, Březina Roman 1x.

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Březina Roman, Klaudinger Pavel, Kollner Ladislav, Ouroda Petr, Brodík Rostislav, Adámek Václav st., Vrana Jan, Tesař Petr, Šnajdar Jan, Mach Miroslav ©.

NÁHRADNÍCI: Kláris Lukáš, Drochytka David, Scharf Roman.

TRENÉR: Coufal Jan

V obrovském vedru, na prašném a tvrdém hřišti se hrál v prvním poločase vyrovnaný zápas, byl to spíš boj, než pohledný fotbal. My jsme se prosazovali pouze po velké vápno soupeře. Druhý poločas jsme začali velkým náporem a dvěmi velkými šancemi. Bohužel jsme je neproměnili. Nicméně domácí jsme začali přehrávat ve všech směrech a branka již byla pouze otázkou času. Trenérovi se povedlo střídání. Lukáš Kláris vnesl na hřiště agresivitu, bojovnost a v 65 minutě poprvé skóroval. Po faulu na něj proměnil Roman Březina penaltu a v 80 minutě to bylo 2:0. Tady se již naplno ukazovala naše fyzická převaha, domácí byli neškodní. V 90. minutě opět Lukáš Kláris uzavřel na 3:0. Byl to těžký zápas, který ale všichni odpracovali a zaslouženě jsme vyhráli.

1 Rakšice B 1 1 0 0 14:2 3
2 Višňové B 1 1 0 0 3:0 3
3 Rybníky 1 1 0 0 4:2 3
4 Olbramovice-Bohutice B 1 1 0 0 2:1 3
5 Petrovice 1 0 1 0 3:3 1
6 Branišovice 1 0 1 0 3:3 1
7 Prosiměřice B 1 0 0 1 1:2 0
8 Dobřínsko 1 0 0 1 2:4 0