TJ Višňové – Litobratřice                    2 : 1                 (1 : 1)

SESTAVA:
Indra Lukáš, Indra Tomáš ©, Sláma Josef, Cakl Daniel, Caha Roman, Brodík Rostislav, Adámek Jiří, Novák Marek, Čech Petr, Zelníček Lukáš, Košař Tomáš.

NÁHRADNÍCI:

Jelínek Tomáš, Březina Roman, Buchta Jakub, Vyhnálek Vojta, Adámek Václav ml.

V prvních pár minutách jsme se dostali do několika zakončení, a po jednom z rohů jsme se dostali do vedení. Ovšem to naše vstřelení gólu spíš „nakoplo“ soupeře k výkonu. Ten na nás „lehl“, a do deseti minut bylo srovnáno. Soupeř do nás „bušil“ až do konce poločasu, ale ustáli jsme to, a udrželi remízu až do přestávky. O poločase jsme udělali jednu změnu v sestavě. Nastoupili jsme do další půle, v níž asi do dvaceti minut proběhly ještě dvě střídání. Soupeř na nás tlačil neustále, ale s blížícím se koncem, se nám dařilo dostávat balon i za soupeřovu obranu. Pěknou ránou k zadní tyči se druhým gólem v zápase blýskla naše posila, která tak vrátila skóre zápasu. V následujících minutách se nám podařilo přes zkoprnělou obranu hostí projít ještě jednou, vstřelit třetí regulérní gól (o který se postarala naše druhá posila). Ten však nebyl pro údajný ofsajd neuznán! I přes toto, se nám podařilo výsledek udržet, a porazit prvního z naší tabulky.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU „A“

TJ Višňové „A“            – Měnín u Brna                        1 : 3      (0 : 1)

STŘELCI:

Bulín Luboš 1x.

SESTAVA:
Adámek Petr, Procházka Tomáš, Adámek Václav, Jelínek Dominik, Kláris Lukáš, Tesař Petr, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Scharf Roman, Jelínek Tomáš.

NÁHRADNÍCI:

Vališ Radim, Ouroda Petrl, Fiala Lukáš, Klaudinger Pavel.
Řekl bych, že výsledek s mužstvem z prvního místa tabulky odpovídá předvedené hře a výsledku. To že nám chyběli dva hráči základní sestavy, myslím, že by výsledek to možná jen kosmeticky upravilo. Hned v úvodu jsme sice měli pár centrů do vápna soupeře, ale hned v 6. minutě jsme pykali za chybu v obraně v podobě vedoucí branky soupeře. Tento stav se nám podařilo udržet až do 66. minuty, kdy jsme kapitulovali podruhé, a o pár minut potřetí. Ke konci zápasu jsme se dostali k přímému kopu, který kluci pěkně rozehráli a hlavou umístili do brány. Tím se stanovil konečný výsledek zápasu 1:3. Jaro máme lepší a myslím si, že jsme se na ně připravili. Tak uvidíme. Díky kluci.

1 Újezd u Brna/Měnín 14 13 1 0 77:15 40
2 Pohořelice 14 11 0 3 52:19 33
3 Miroslav 14 9 2 3 50:16 29
4 FK Znojmo 14 9 2 3 52:25 29
5 Zastávka/Zbýšov 14 8 1 5 51:33 25
6 Soběšice 14 8 1 5 35:25 25
7 Moravský Krumlov 14 8 0 6 35:32 24
8 Višňové 14 7 1 6 36:23 22