!!!!!!!!!!!!! Výsledek zápasu chlapů !!!!!!!!!!!!!

Moravský Krumlov „C“ – TJ Višňové……………. 0 : 7      ..    (  0 : 4 )

Zelníček Lukáš 2X, Košař Tomáš 2x, Brodík Rostislav 1x, Adámek Jiří 1x, Havlík Jakub 1x.
.
Vyhnálek Vojta, Indra Tomáš ©, Sláma Josef, Cakl Daniel, Caha Roman, Brodík Rostislav, , Adámek Jiří, Buchta Jakub, Čech Petr, Zelníček Lukáš, Adámek Josef.
.NÁHRADNÍCI:

.Březina Roman, Košař Tomáš, Adámek Dominik, Novák Marek, Havlík Jakub.

Nebudeme si nic nalhávat, už dlouho před zápasem jsme věděli že to bude těžký zápas a nervozita před výkopem zápasu by se dala krájet. Pro některé-ho hráče to byl opravdu perný den, ale po pár minutách to ze všech spadlo a myslím že zápas to byl pěkný, jak na šance tak i později na goly. První půlka 4:0 a v druhé kdy jsme prostřídali tak naši náhradníci dokázali přidat další tři goly a uzavřít celkový součet golu na 7:0. I když jsme v druhé půlce trošku polevili, pořád jsme byli lepší a proměňovali šance.

14 Šanov 15 1 2 12 23:48 5

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU “ A “ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miroslav – TJ Višňové „A“ …………… 0 : 1      (0 : 1 )

.STŘELCI:

.Jelínek Dominik 1x.

.
SESTAVA:
.
Adámek Petr, Klaudinger Pavel, Adámek Václav, Jelínek Dominik, Šuba Přemysl, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Scharf Roman, Jelínek Tomáš, Adámek Dominik.

NÁHRADNÍCI:

Ouroda Petrl, Procházka Tomáš, Kláris Lukáš.
.
Po porážce z minulého kola kdy jsme se museli obejít bez dvou hráčů naší základní sestavy, jsme narazili na mužstvo z třetího místa naší tabulky. I když jsme hráli v jejich domácím prostředí, od začátku bych řek ,že jsme se cítili jako doma. Spousta šancí , ale bohužel nedařilo se nám je proměnit, až opravdu v samotném závěru první půle, se nám podařilo jeden gol doslova a do písmene do brány dotlačit 😀

Do kabin jsme tedy odcházeli za stavu, pro nás příjemným 0:1. Druhý poločas se v náš neprospěch otočil vítr, který od začátku do konce zápasu hnal kupředu soupeře. Ale myslím si že naši kluci na hřišti nechali veškeré síly a precizní obranou hrou, zápas dotáhli do vítězného konce. I když soupeř tlačil sebevíc, podařilo se nám dostat ještě do dvou pěkných zakončení, ale branku se nám už vstřelit nepodařilo. Z těžké půdy soupeře se nám tedy podařilo vydolovat důležité tři body za výhru 0:1 😀

I když nám patří až 8 příčka tabulky, velice brzy se to změní !!!

Díky kluci pěkný a bojovný zápas to byl.