Svratka Brno „B“ – TJ Višňové „A“                  3 : 1      (2 : 0)

SESTAVA:

Adámek Petr, Šuba Přemysl, Adámek Václav, Adámek Dominik, Jelínek Dominik, Jelínek Tomáš, Tesař Petr, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Scharf Roman.

NÁHRADNÍCI:

Vališ Radim, Ouroda Petr, Klaudinger Pavel, Fiala Lukáš.

Tak už víme, proč chtěla Svratka Brno hrát zápas v pátek L !!! Do pátku předposlední tým soutěže měl na kontě pouhé 4 body, a zápas před námi s Tasovicemi, ani nepřijel odehrát. Mysleli jsme si, jak si odvezeme všechny tři body.

Hned v úvodu nám Svratka ukázala, jak hrají její hráči z „A“ v MSFL dorostu. Nasadili na nás pár kluků z „A“ dorostu, a tam byl vidět rozdíl několika tříd. Když k tomu přičteme výkon rozhodčího (MILANA, jak ho všichni domácí důvěrně nazývali), tak se není čemu divit, že jsme na body nedosáhli, a že si soupeř zajistil tolik toužené body k záchraně před sestupem. Pozitivní na tom bylo to, že jsme i tak našlapanému mančaftu dokázali dát gól, a druhou půli udržet se soupeřem krok a udržet skóre na 1:1!

Poučení pro příště: „Není „B“ tým jako „B“ tým!“ Díky kluci za odmakaný zápas.

Výsledek zápasu mužů

TJ Višňové – Břežany „A“                   2 : 1         (0 : 0)

STŘELCI:

Adámek Jiří 2x

SESTAVA:

Indra Lukáš, Indra Tomáš ©, Havlík Jakub, Buchta Jakub, Adámek Václav, Březina Roman, Sláma Josef, Cakl Daniel, Cakl Jiří, Adámek Josef, Adámek Jiří.
NÁHRADNÍCI:

Jelínek Tomáš, Novák Marek, Vyhnálek Vojta.

V první půli jsme byli jasně lepší tým, ale chyběla nám přesná finální přihrávka do velkého vápna, a taky střela. Navíc se nám už v úvodu zranil kapitán a útočník v jedné osobě, a my byli jsme nuceni střídat. Do druhé půle jsme „naskočili“ velice dobře. Po dvou krásných pasech za obranu vybídli naši dorostenci hrajícího trenéra k brejku na brankáře, a ten se dvakrát po sobě v zakončení nemýlil. V rychlém sledu přišla další krásná a rychlá akce, ale míč skončil na tyčce. Náš trenér se dostal ještě jednou do krásné akce, ale ta skončila na nohách brankáře. Soupeř sice vstřelil branku z trestného kopu, ale jinak se k naší brance moc nedostával. Šanci, ze které skóroval, jsme mu nabídli sami naší chybou v rozehrávce od brány. Díky kluci za 3 bodíky.

V půli druhého poločasu soupeř fauloval ve vápně našeho útočníka, a to velmi škaredě. Hráč byl zraněn. Zápas nedohrál. Penalta se nekopala. – Tak to prostě nepochopíte.

Výsledek utkání mladších žáků

Tasovice – TJ Višňové                       7 : 1                             (2 : 0)