TJ Višňové „A“ – Novosedly                           5 : 1      (3 : 1)

SESTAVA:

Adámek Petr, Šuba Přemysl, Adámek Václav, Adámek Dominik, Klaudinger Pavel, Jelínek Tomáš, Tesař Petr, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Kláris Lukáš.

NÁHRADNÍCI:

Vališ Radim, Jelínek Dominik.

Na naše hřiště zavítal soupeř, se kterým máme na jeho hřišti pravidelně problémy, ale co se týče domácích zápasů, tak ty zpravidla vyhráváme, a nebylo tomu jinak i v tomto zápase. První šance – hned krásný dloubáček přes vyběhnutého gólmana, vedeme 1:0. Po řadě neproměněných šancí soupeř trestá naši chybu v obraně a srovnává na 1:1. Vyloučení nedisciplinovaného soupeře nám nahrálo do karet. Rázem jsme do poločasu zvýšili náskok až na 3:1, a můžu říct, že každý z těch gólů měl „myšlenku i oči“, a že to byli parádní góly, potvrdí diváci. V druhé půli jsme už soupeře k míči moc nepouštěli, a v klidném tempu jsme přidali opět dvě krásné branky, a tím zvítězili 5:1. To že už nám „B“ dorost skončil, neznamená, že končíme i my z „A“. V pátek zajíždíme na Svratku Brno, a pak další týden na půdu prvního do Měnína.   Díky kluci za odmakaný zápas a za další tři body.

VÝSLEDEK ZÁPAS DOROSTU „B“

Hostěradice – TJ Višňové „B                           1 : 3                             (1 : 1)

SESTAVA:

Adámek Petr, Jelínek Dominik, Novák Vladimír, Vališ Radim, Kláris Lukáš, Bulín Luboš ©, Šuba Přemysl, Fiala Lukáš, Klaudinger Pavel, Adámek Jakub, Zajíc Lukáš.

NÁHRADNÍCI:

Černý Michal.
STŘELCI:

Fiala Lukáš 1x, Novák Vladimír 1x, Šuba Přemysl 1x.
Naše mužstvo přijelo k poslednímu zápasu podzimu s Hostěradicemi. Body jsme chtěli ukrást samozřejmě všechny, ale sestava byla „ořezaná“ o spoustu nemocných, a kluky, co odjeli k zápasu mužů. To nám nedovolilo si tolik „vyskakovat“. Začátek první půle byl ale překvapením, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Podařilo se nám vsítit však jen jeden gól, a navíc se soupeři z brejku podařilo do konce poločasu srovnat skóre na 1:1. V druhé půli jsme už neinkasovali, zlepšili jsme se v napadání rozehrávky, a taky v koncovce, což vyústilo v dvě krásné branky, které nám zajistili vítězství. Poslední kolo podzimu nám přineslo i zajímavé výsledky soupeřů na špici tabulky, a my jsme se tím dostali na druhé místo v tabulce, kde také přezimujeme. Díky kluci.

Výsledek zápasu mužů
Vedrovice – TJ Višňové                                  1 : 3                 (0 : 1)
STŘELCI:

Indra Tomáš 1x, Havlík Jakub 1x, Adámek Jiří 1x

SESTAVA:

Vyhnálek Vojta, Indra Tomáš ©, Havlík Jakub, Buchta Jakub, Novák Marek, Březina Roman, Sláma Josef, Cakl Daniel, Cakl Jiří, Adámek Josef, Adámek Jiří.
NÁHRADNÍCI:

Adámek Václav ml., Jelínek Tomáš, Šuba Pavel st., Havlík Tomáš, Indra Lukáš.

Za zápas lze konstatovat tyto důležité skutečnosti. Samozřejmě, že se jelo pro tři body, a myslím, že se uhrály v klidu. Jediný gol soupeře padl z penalty, o které nikdo neví, jak se vlastně zrodila. Ani my, ani soupeř. Ví to jen a jen rozhodčí. Držme palce, ať se nám chlapi posunou ještě kousek víc v tabulce, myslím, že za poslední kola si to zaslouží, a doufám, že v posledních dvou kolech ještě nějaké body urvou. Díky kluci.

1 Litobratřice 11 10 0 1 38:9 30
2 Prosiměřice A 11 9 1 1 40:17 28
3 Horní Kounice B 11 8 2 1 23:12 26
4 Suchohrdly u Miroslavi 11 8 0 3 28:17 24
5 Olbramovice A 11 6 3 2 51:15 21
6 VIŠŇOVÉ 11 5 3 3 27:20 18
7 Dyje 11 4 1 6 27:46 13
8 Oleksovice 11 3 2 6 22:21 11