TJ Višňové „B“ – Božice                      1 : 0         (0 : 0)

Adámek Petr, Scharf Roman, Drochec, Vališ Radim, Kláris Lukáš, Bauer Filip, Bulín Luboš ©, Šuba Přemysl, Ouroda Petr, Fiala Lukáš, Klaudinger Pavel.

NÁHRADNÍCI:

Jelínek Tomáš, Adámek Václav, Adámek Jakub, Tesař Petr.

STŘELCI:

Jelínek Tomáš 1x.
Na naše hřiště zavítal soupeř z druhého místa tabulky. Naše mužstvo přijelo k zápasu s Božicemi po odehraném zápase „A“ dorostu v Tasovicích, a to půl hodiny před začátkem samotného výkopu utkání, kdy se už soupeř připravoval v klidu na našem hřišti. Body jsme chtěli nějaké „ukrást“, ale první půle nám ukázala, že si ze zápasu můžeme odnést body všechny. V druhé půli jsme sice neinkasovali. To byla zásluha výborných zákroků brankáře a perfektní hry celého mužstva. Po nasazení dalších čerstvějších posil z lavičky, kteří měli odehraný předchozí zápas, jsme dokázali vstřelit jedinou branku celého utkání, a tím zvítězit. To co se nám nepovedlo v dvojzápase na FK Znojmo, odnesly v dvojzápase Tasovice, a pak hned Božice. Oba jsme porazili na posvícenskou sobotu. Díky kluci  J.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU „A“

Tasovice – TJ Višňové „A                    1 : 5      (0 : 3)

STŘELCI:

Novák Marek 2x, Jelínek Tomáš 1x, Kláris Lukáš 1x, Bulín Luboš 1x.

SESTAVA:
Adámek Petr, Šuba Přemysl, Adámek Václav, Scharf Roman, Klaudinger Pavel, Jelínek Tomáš, Tesař Petr, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Kláris Lukáš.

NÁHRADNÍCI:

Fiala Lukáš, Vališ Radim, Ouroda Petr.
Soupeř si na nás přichystal podle zápisu z předešlých kol asi nejsilnější sestavu, kterou na podzim měl, ale i to mu na vítězství nestačilo. Podlehl naší precizní a vytrvalé nátlakové hře, a to 1:5. Díky kluci za odmakaný zápas a za další tři body :-D.

Výsledek mužů

TJ Višňové – Bohutice                        3 : 2                 (2 : 2)

STŘELCI:

Indra Tomáš 1x, Havlík Jakub 1x, Adámek Josef 1x
SESTAVA:
Vyhnálek Vojta, Indra Tomáš ©, Havlík Jakub, Buchta Jakub, Novák Marek, Březina Roman, Sláma Josef, Cakl Daniel, Brodík Rosťa, Adámek Josef, Adámek Jiří.
NÁHRADNÍCI:

Adámek Václav st., Adámek Václav ml., Jelínek Tomáš, Scharf Roman.

Začátek parádní, vedeme 2 : 0, a najednou dvě chyby a poločas 2 : 2. A tak to zprvu vypadalo na jednoznačný zápas. Opět jsme pohořeli na neproměněných šancích. Náš tlak, ale stoupal a v 70 min. se nám podařilo vstřelit vedoucí gol. Zdá se vám komentář stejný jak z minulého zápasu? Je to tak. A taky to tak vypadalo na hřišti s tím rozdílem, že se nám podařilo vstřelit vítězný gol. Musíme makat dál a takovéto zápasy vyhrávat s přehledem. Ne se strachem o výsledek do 90 min.

1 Litobratřice 10 9 0 1 34:9 27
2 Prosiměřice A 10 8 1 1 35:16 25
3 Horní Kounice B 10 8 1 1 22:11 25
4 Suchohrdly u Miroslavi 10 8 0 2 27:12 24
5 Olbramovice A 10 6 2 2 50:14 20
6 VIŠŇOVÉ 10 4 3 3 24:19 15
7 Dyje 10 4 1 5 24:42 13
8 Jamolice 10 3 2 5 17:34 11