fotbal!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU “ A “ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TJ Višňové „A“ – Oslavany …………… 7 : 1      (1 : 1 )

Adámek Petr, Šuba Přemysl, Adámek Václav, Scharf Roman, Jelínek Dominik, Jelínek Tomáš, Tesař Petr, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Kláris Lukáš.

NÁHRADNÍCI:

Fiala Lukáš, Vališ Radim, Klaudinger Pavel.
.
V první půli jsme měli neskutečné množství šancí, většinou jsme zakončovali hlavou ale s tím si soupeřův brankář vždy poradil až po 20 min. hry se nám podařilo dostat balon za brankovou čáru. Soupeř s náma držel krok ale většinu balonu jen nakopával dopředu. Z jednoho takového nákopu a naší chyby v obraně se soupeř dostal do šance jeden na jednoho z naším brankářem, toho nakonec překonal a vyrovnal, do konce poločasu se už stav nezměnil. Po přestávce jsme začali znovu obléhat soupeřovu bránu a za nedlouho jsme se nám podařilo vstřelit gol a do pěti minut další, tím jsme soupeře dostali do kolen a sázeli jsme už jeden gol za druhým. Soupeř si chvílema musel myslet, že je na kolotoči J  . Díky kluci za od makaný zápas 😀

14 Oslavany 9 0 0 9 8:36 0

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VÝSLEDEK ZÁPAS DOROSTU “ B “ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rakšice – TJ Višňové „B“ ………….. 3 : 0     ………..    ( 3 : 0 )
.
SESTAVA:

Adámek Petr, Scharf Roman, Jelínek Tomáš, Adámek Václav, Vališ Radim, Kláris Lukáš, Bauer Filip, Jelínek Dominik ©, Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Klaudinger Pavel.

NÁHRADNÍCI:

Fiale Lukáš, Černý Michal.   .
.
STŘELCI:
..

K zápasu jsme jeli na půdu vedoucího celku přeboru , body jsme chtěli nějaké ukrást, ale konec první půle nás dostal po třech brankách do kolen, v druhé půli jsme sice neinkasovali ale to byla zásluha výborných zákroků brankáře, proto také druhá půle skončila bezbrankovou remízou. Na konečném stavu se tedy nic nezměnilo a zůstal poločasový výsledek 3:0 pro domácí. Příště to bude lepší , díky kluci J

10 Hrádek 7 1 0 6 12:30 3

!!!!!!!!!!!!! Výsledek zápasu chlapů !!!!!!!!!!!!!

.
Dyje – TJ Višňové……………. 3 : 3      ..    (  2 : 2 )

.
STŘELCI:

Indra Tomáš 1x, Havlík Jakub 1x, Cakl Daniel 1x
.
SESTAVA:
.
Vyhnálek Vojta, Indra Tomáš ©, Havlík Jakub, Buchta Jakub, Jelínek Tomáš, Březina Roman, Sláma Josef, Cakl Daniel, Brodík Rosťa, Adámek Josef, Cakl Jiří.
.

NÁHRADNÍCI:

.

Adámek Václav st., Adámek Václav ml., Klaudinger Pavel, Indra Lukáš.

Začátek parádní, vedeme 0:2 a najednou dvě chyby a poločas 2:2 a tak to z prvu vypadalo na jednoznačný zápas. Opět jsme pohořeli na neproměněné šance a tím jsme se dostali v druhé půli na pozici prohrávajícího mužstva a to 3:2. Náš tlak ale stoupal a přesto že domácí pomezní byl z praporkem neustále vztyčeným nad hlavou proti nám, podařilo se nám vstřelit vyrovnávací gol. Svým prvním golem nám přines Daniel Cakl aspoň jeden bodík, i když v samotném závěru mohl Indra T. svou střelo k zadní tyči přinést i o dva body více. Škoda borci, snad příště za tři body.