součást oficiální webové prezentace Višňového

Višňové A – Pohořelice A 0:2

Prvnímu mužstvu tabulky jsme byli vyrovnaným soupeřem. Neproměnili jsme šance z prvního poločasu. V druhé půli soupeř kontroloval výsledek.

Višňové B – Vlasatice 2:1

Střelci: Březina Roman, Šuba Přemysl

V tomto zápase k nám zavítal silný celek Vlasatic. Zajímavostí je, že v jeho základní jedenáctce se objevili tři vietnamští hráči. K samotnému zápasu. Již ve 12. minutě dal Roman Březina branku na jedna nula. V 27. přidal Přemek Šuba druhý gól. V druhé půli se tlak hostí zvyšoval. my jsme ale dobře bránili. Nakonec hosté snížili v 89. minutě na konečných 2:1 pro nás.

Dorost: Horní Kounice – Višňové 3:0 (kontumace výsledku)

Zápas se odehrál celý s konečným výsledkem 5:5. Všech pět branek našeho mužstva vstřelil Jakub Adámek . Bohužel po zápasu došlo ke kontumaci výsledku pro Horní Kounice. Důvodem bylo nastoupení hráče za naše mužstvo, který byl příliš mladý a nesplnil tak danou věkovou kategorii.