součást oficiální webové prezentace Višňového

SK Újezd u Brna – TJ Višňové 2:3

Střelci: Valenta (2), Adámek Dominik

Ve třetím utkání jsme zajížděli na hřiště doposud posledního celku této soutěže. Začali jsme velmi sebevědomě a do poločasu vstřelili tři branky. Dvakrát se trefil Petr Valenta, jednou Dominik Adámek. V druhém poločase jsme drželi trojbrankový náskok, nicméně domácí v závěru stupňovali svůj tlak. Výsledkem byly dvě vstřelené branky. Navíc to už nestačilo a tak jsme znovu odvezli tři body. Po třech odehraných zápasech máme 9 bodů a druhé místo v tabulce. Troufám si říct, že takový vstup do soutěže nikdo neočekával. V dalším kole nás čekají suverénní Pohořelice, které zatím nedostaly ani branku. Tak uvidíme!

Střelci: Adámek Jakub, Adámek Dominik (2). Kudrna

Naše béčko zajíždělo ve třetím kole soutěže na hřiště silných Troskotovic. Po dvou úvodních prohrách jsme všichni chtěli urvat nějaký ten bod. Na zápase jsem nebyl, ale kluci podali skvělý výkon, když se jim v těžkém zápase podařilo vyhrát 4:1. Gratulace!