TJ Višňové „A“ – Dobšice „B“    4 : 1        (  1 : 1 )

STŘELCI: Adámek Dominik 1x, Adámek Jiří 1x, Novák Marek 1x, Tesař Karel 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Nadaský Jan, Tesař Karel, Adámek Václav, Novák Marek, Caha Roman, Sláma Josef, Adámek Jiří

NÁHRADNÍCI: Jelínek Tomáš, Vališ Radim, Ouroda Petr, Šuba Přemysl

TRENÉR: Čech Petr + Jelínek + Coufal.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy se dostali do vedení. Bohužel od té doby nám chyběl důraz, klid, pohyb a také aktivita. Soupeř nám skoro nic nedovolil a naopak gólem do kabiny vyrovnal. Do druhého poločasu jsme vstoupili možná ještě hůř. Až po brance na 2:1 začali kluci hrát to, co umí a čeho jsou schopní. Poté přidali ještě dvě branky a připsali si další tři body po výhře 4:1. Díky.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

TJ Višňové „B“ – Dobřínsko       7:0    (4:0)

STŘELCI: Březina Roman 2x, Pavlas Jan 2x, Adámek Josef 2x, Šuba Přemysl 1x

SESTAVA: Vyhnálek Vojtěch, Brodík Rostislav, Březina Roman, Kollner Ladislav, Adámek Josef, Mach Miroslav ©, Ouroda Petr, Drochytka David, Jelínek Tomáš, Jelínek Dominik, Adámek Jakub, Šuba Přemysl, Buchta Jakub, Pavlas Jan , Bauer Filip

TRENÉR: Coufal Jan

Super zápas kluci, díky za pěkný výsledek a body do tabulky.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Vojkovice – TJ Višňové         2:2       (0 : 1)

STŘELCI: Vališ Radim 1x, Adámek Jakub 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl ©, Vondrák Radek, Adámek Jakub, Fiala Lukáš, Adámek Karel, Mairinger Petr, Saleta Vojtěch

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojtěch, Pelaj Libor, Indra Michal

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Dostali jsme se rychle do vedení 0:1 a udrželi jej do poločasu. Soupeř byl lepším týmem a to jenom díky rychlosti a pohyblivosti, která nám chyběla. V druhé půli soupeř vyrovnal a dostal se pak i do vedení. To nás nakoplo a začali jsme hrát a honit výsledek. Posledních 15 min. jsme byli lepší a měli několik šancí , které končili na výborném brankáři, až na jednu, která nám zajistila remízu 2:2. Ale těch 15.min. posledních bylo dost málo na to, co umíte !

Kluci, náš nejhorší výkon jara a tím myslím všech, pojďme to napravit v příštím zápase!

VÝSLEDEK ZÁPASU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Hrádek – TJ Višňové                  0:4         (0:2)

STŘELCI: Holý Martin 2x, Pelaj Libor 2x

SESTAVA: Indra Michal, Houška Lukáš ©, Adámková Adéla, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj, Holý Martin, Janíček Jiří, Sklenský Jakub, Paleček Tadeaš, Houška Lukáš, Vyklický Ondřej, Sako Daniel, Beran Jiří, Indra Lukáš, Žitka Adam, Jeřábek Jakub.
TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Dobrý výkon a díky všem za reprezentaci  a skvělé první místo, gratulace. :-D.

VÝSLEDEK ZÁPASŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Hluboké Mašuvky/Přímětice – TJ Višňové                  3:3         (1:1)

STŘELCI: Kuchařík Patrik 1x, Valenta Josef 1x, Veselý Matěj 1x

Hluboké Mašuvky/Přímětice – TJ Višňové                  1:9         (0:2)

STŘELCI: Žitka Radim 1x, Sako Dominik 4x, Vespalec Michal 2x, Kuchařík Patrik 1x, Perlička Matěj 1x

SESTAVA: Veselý Matěj, Ilek Martin, Kuchařík Marek, Kuchařík Patrik ©, Mihola Matyáš, Mondek Matěj, Žitka Radim, Perlička Matěj, Plachý Matyáš, Sako Dominik, Valenta Josef, Bartoš Adam, Vespalec Michal, Paleček Matyáš.
TRENÉR: Perlička Josef + Kuchařík Tomáš

Dobrý výkon, výhra a remíza z venku….paráda. Musíme dodat, že přípravka se do soutěže přihlásila až teď v zimě, proto mají v tabulce málo zápasů. Celý klub TJ Višňové vám fandí a drží palce.