součást oficiální webové prezentace Višňového

Výsledek zápasu mužů A

Jaroslavice – TJ Višňové „A“    2 : 5        (  1 : 2 )

STŘELCI: Adámek Dominik 1x, Adámek Jakub 1x, Nadaský Jan 1x, Šuba Přemysl 1x, Franc Jakub 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Nadaský Jan, Buchta Jakub, Adámek Václav, Novák Marek, Caha Roman, Sláma Josef, Adámek Jiří

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Franc Jakub, Indra Tomáš, Šuba Přemysl, Čech Petr

Do zápasu s týmem Jaroslavic jsme nastoupili ve stejné sestavě jako minulý týden. V úvodu utkání byla vidět důležitost dnešního souboje. Kluci hráli na to, neudělat chybu. Chyba přišla bohužel u prvního rohu, protože jsme nereagovali včas a úplně volný Kozárek poslal domácí do vedení. Zpětně beru tuto branku jako to nejlepší, co se mohlo stát, protože odstartovala pravděpodobně nejlepší týmový výkon v sezóně. Kluci začali plnit všechno, co se po nich chtělo a přidali k tomu ještě i něco navíc. Po důrazu Nadaského a Adámka Jakuba se odcházelo do kabiny za stavu 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně aktivně a důrazně jako v poločase prvním. Odměnou byla branka Adámka D., který vystřelil za vápnem přesně na zadní tyč. Domácí dokázali opět snížit na rozdíl jediné branky Kozárkem, který si našel volný prostor a opět trefil přesně. V ten okamžik se domácí dostali víc na míč, ale celý tým hrál maximálně koncentrovaně a tým Jaroslavic do větších šancí nepustil. Naopak střídající hráči Franc a Šuba své šance proměnili na výbornou a podtrhli skvělý výkon celého mužstva. Kluci si připsali cenou výhru 5:2 na hřišti Jaroslavic a odpoutali se na prvním místě o 4 body. Chtěl bych poděkovat všem, od brankáře až po náhradníky. Jeden vedle druhého na hřišti dřeli do posledních sil. Dnešní výkon bych shrnul jedním slovem – HRDOST. Díky. Další poděkovaní patří fanouškům, kteří přijeli kluky podpořit a vytvořili jim skoro domácí prostředí. Děkujeme

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Prosiměřice „B“  – TJ Višňové „B“       3:1       (2:0)

STŘELCI: Březina Roman 1x

SESTAVA: Vyhnálek Vojtěch, Brodík Rostislav, Březina Roman, Kláris Lukáš, Kollner Ladislav, Adámek Josef, Mach Miroslav ©, Ouroda Petr, Drochytka David, Fiala Lukáš, Vališ Radim, Klaudinger Pavel, Bauer Filip, Vrana Jan

.

TRENÉR: Coufal Jan

Domácí byli od začátku zápasu velmi nebezpeční, měli rychlé mladé hrotové útočníky a v 15. minutě jsme prohrávali 0:2. Domácí tento stav patrně uklidnil, naopak my jsme začali hrát více po zemi a dostali se do šancí. Žádnou jsme však do poločasu neproměnili. V druhé půli jsme byli stále aktivnější, nicméně vepředu opět neproduktivní. Myslím si, že neproduktivita nás trápí celou sezónu ze všeho nejvíc. Domácí pak z brejku zvýšili na 3:0. My jsme pak v závěru korigovali z penalty na 1:3. Z pohledu diváka to asi nebyl špatný zápas, ale my jsme opět zaslouženě prohráli.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové – Velké Pavlovice           2:1       (2 : 1)

STŘELCI: Fiala Lukáš 1x, Šuba Přemysl 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik ©, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Vondrák Radek, Adámek Jakub, Fiala Lukáš, Ourec, Filda, Kudrna Matěj.

NÁHRADNÍCI: Černý Michal, Mairinger Petr, Adámek Karel, Pelaj Libor, Indra Michal.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Kluci dřeli od začátku do konce, soupeř byl lepší, ale naše vůle po vítězství byla větší. Co nešlo uhrát hlavou jsme uhráli agresivitou a silou. Ale doufám, že už se to nebude opakovat, však moc dobře víte co !!!