TJ Višňové – FK Znojmo       2:2       (1 : 1)

STŘELCI: Šuba Přemysl 1x, Adámek Jakub 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik ©, Bauer Filip, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Tesař Petr, Fiala Lukáš, Černý Michal, Vondrák Radek, Adámek Jakub

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojtěch

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Zápas s prvním a opět Znojmo,  jako každý rok a zase remíza. I když tentokrát jsme na výhru měli stoprocentně a to nechci soudit v jakém byli kluci po ukončené 😀  Ale i tak kluci velký dík za tenhle půlrok a snad to na jaře posuneme výš.

Výsledek zápasu mužů A

Hostim : TJ Višňové „A“    2 : 2        (  1 : 2 )

STŘELCI: Adámek Jakub 1x, Havlík Jakub 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Novák Marek, Tesař Karel, Sláma Josef, Buchta Jakub, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Šuba Přemysl, Kollner Ladislav, Adámek Václav ml., Ouroda Petr

TRENÉR: Č+J+C

V posledním kole jsme zajížděli na hřiště Hostimi. Zápas jsme začali opět rychlou úvodní brankou z kopačky Jakuba Havlíka. Soupeři se podařilo po dobře zahraném rohu rozebrat náš tým a srovnat na 1:1. Během prvního poločasu, který byl spíše opatrný nám vedení vrátil Jakub Adámek. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko aktivněji. Hráli jsme rychleji a byli daleko nebezpečnější než v poločase prvním. Do doby než se rozhodčí rozhodl nařídit pokutový kop proti našemu týmu. Bohužel nedal ani na radu svého asistenta na čáře. Přesto, že náš brankář pokutový kop chytil, míč bohužel vyrazil k nohám domácího hráče a ten z dorážky vyrovnal na 2:2. Po této brance jsme mohli na obou stranách vidět mnoho neproměněných šancí. Bohužel i zvýšenou agresivitu, která vyvrcholila hromadnou strkanicí na půlící čáře a druhou žlutou pro domácího hráče. Nebudeme se vymlouvat pouze na výkon rozhodčího, který tento zápas bohužel nezvládnul. Do osudného pokutového kopu jsme měli zápas ve svých rukách. Po něm jsme mohli vyhrát jak my, tak hostující tým. Zápas tak skončil 2:2. Každopádně chci klukům poděkovat za celý průběh podzimní části, mimo zápasu v Práčích. Jinak tento tým podávál celkem vyrovnané a zodpovědné výkony. Tím si kluci vysloužili 28 bodů a třetí místo k tomu. Díky všem, kteří svým výkonem, přítomností a nasazením pomohli k tomuto skvělému výsledku.