Hrádek : TJ Višňové „A“    2 : 3        (  0 : 2 )

STŘELCI: Adámek Jakub 2x, Buchta  Jakub 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Novák Marek, Strnad Karel, Sláma Josef, Buchta Jakub, Caha Roman, Adámek Josef, Franc Jakub

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Šuba Přemysl, Kollner Ladislav, Adámek Václav ml., Březina Roman

Dnešní utkání jsme odehráli na hřišti Hrádku. Hrádek jako tým s jedním z nejlepších útoků proti našemu týmu, který se řadí mezi nejlépe bránící týmy, i přes dvě vysoké prohry v sezóně. Začátek zápasu nám vyšel zásluhou brzké branky Jakuba Adámka, který se probil přes hostujícího obránce a s chladnou hlavou obstřelil brankáře hostí. Kluci hráli aktivně a odměnou jim byla druhá branka po rohovém kopu. Opět se prosadil náš „sváteční“ střelec Buchta. Do kabin se šlo za stavu 2:0. Za zmínku z prvního poločasu stojí ještě neproměněná penalta domácích, kterou stejně jako den před tím v utkání dorostu chytil P. Adámek. Druhý poločas jsme hráli nervózněji a soupeři se podařilo snížit z přímého kopu na 2:1. Dvoubrankové vedení nám vrátil neskutečnou brankou opět Jakub Adámek, který si za svoji střelu z voleje vysloužil i potlesk domácí lavičky. Hostům se poté pár minut před koncem podařilo kontaktní brankou snížit opět na rozdíl jedné branky. Poté přišel neskutečný tlak domácích, ale i toto kluci dokázali ubránit a zaslouženě si vezou další tři body. V dalším zápase jedeme do Hostimi. Zde nás čeká posledních 90 minut podzimu, ale ne sezóny. Doufám, že i zde se nám podaří bodovat a zakončit tak úspěšnou cestu podzimem. Díky kluci

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Zastávka u Brna : TJ Višňové 1:5       (1 : 4)

STŘELCI: Šuba Přemysl 2x, Adámek Jakub 1x, Vališ Radim 1x, Saleta Vojta 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik, Adámek Karel, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl ©, Tesař Petr, Fiala Lukáš, Saleta Vojtěch, Vondrák Radek , Adámek Jakub .

NÁHRADNÍCI: Černý Michal

TRENÉR: Jelínek Tomáš

V dnešním utkání jsme jeli do Zastávky. Soupeř začal zápas s devíti hráči. Kluci kombinovali, ale soupeř se zatáhl do svého vápna a nedával nám moc prostor k ohrožení. Naštěstí jsme si poradili i s tímto a dostali se do vedení 2:0. V průběhu prvního poločasu soupeři přišli další hráči z řad žáků a poměr sil na hřišti se vyrovnal. Toho kluci využili a začali hrát rychleji a hlavně přesněji. Do kabin se odcházelo za stavu 4:1 a to soupeř neproměnil nařízenou penaltu. Zbytek zápasu kluci odehráli s jistotou a ještě výsledné skóre navýšili na 5:1. Výborně zvládnutý zápas. Podruhé v sezóně se museli kluci obejít bez svého trenéra T. Jelínka, ale myslím si, že výsledkem mu udělali radost. Díky kluci.