TJ Višňové „A“ – Jezeřany „A“  0 : 1  (  0 : 1 )

STŘELCI:
SESTAVA: Indra Lukáš, Novák Marek, Březina Roman, Havlík Jakub, Indra Tomáš ©, Adámek Josef, Čech Petr, Adámek Dominik, Sláma Josef, Brodík Rostislav, Adámek Václav ml.

NÁHRADNÍCI: Kláris Lukáš, Šnajdar Jan, Adámek Václav st.

TRENÉR: Adámek Jiří

Naše mužstvo mužů „A“ sehrálo svůj první domácí zápas. Prvních patnáct minut jsme byli aktivnějším mužstvem, poté hosté začali přebírat aktivitu. Byli důraznější v osobních soubojích, lépe kombinovali. V 30. minutě vyrobila naše obrana chybu, kterou hosté potrestali vedoucí brankou. V druhé půli se obraz hry nezměnil, nedokázali jsme si vypracovat žádnou vyloženou příležitost ke srovnání. Hosté kontrolovali svoje vítězství.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ B

TJ Višňové „B“ – Rybníky    3:4       (2:1)

STŘELCI: Jedlička Pavel 2x, Jelínek Dominik 1x

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Jelínek Tomáš, Ouroda Petr, Havlík Tomáš, Kláris Lukáš, Mach Miroslav ©, Jelínek Dominik, Jedlička Pavel, Adámek Václav st., Klaudinger Pavel, Adámek Dominik

NÁHRADNÍCI: Šuba Přemysl, Adámek Jakub, Bauer Filip, Scharf Roman

TRENÉR: Coufal Jan

Veliká škoda, nic víc, nic míň. Vedeme v 73 minutě 3:1 a za 17 minut prohráváme 3:4, nerozumím tomu.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

SK Pozořice – TJ Višňové         0:2       (0 : 1)

STŘELCI: Šuba Přemysl 1x z penalty, Adámek Jakub 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Tomáš, Adámek Jakub, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Bauer Filip, Ouroda Petr ©, Šuba Přemysl, Jedlička Pavel, Tesař Petr, Procházka Tomáš.

NÁHRADNÍCI: Fiala Lukáš, Vališ Radim, Kadlík Vojtěch

TRENÉR: Jelínek Tomáš

V neděli jsme zajížděli na hřiště SK Pozořic, počasí bylo větrné a hřiště hrbolaté. To se také podepsalo na hře obou mužstev. My jsme měli větší štěstí a podařilo se nám vstřelit hned ve 4 minutě gól a tento stav jsme drželi až do poslední minuty zápasu, kdy nám sudí přisoudil penaltu, kterou jsme zvýšili náskok na 0:2, a poté zápas hned po penaltě ukončil. Díky za bojovnost v takových podmínkách.

Díky kluci. 😀

VÝSLEDEK ZÁPASU STARŠÍCH ŽÁKŮ

TJ Višňové – Miroslav  1:1          (0:1)
SESTAVA: Indra Michal, Indra Lukáš, Beran Jiří, Adámková Adéla ©, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Saleta Vojta, Jelínek Jakub, Kellner Jan, Mairinger Petr, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj, Adámek Karel, Holý Martin
STŘELCI: Adámek Karel 1x

TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Holky a kluci měli těžký zápas ve skupině prvních 4 nejlepších týmů na okrese Znojmo, do které postoupili po podzimní části. Paráda kluci a holky, děláte radost rodičům, nám a hlavně trenérům. TJ.