STŘELCI : Čech Petr
SESTAVA : Indra Lukáš, Novák Marek, Klaudinger Pavel, Ouroda Petr, Havlík Jakub, Březina Roman, Indra Tomáš ©, Adámek Josef, Čech Petr, Adámek Dominik, Kollner Ladislav

NÁHRADNÍCI: Adámek Jiří, Brodík Rostislav, Kláris Lukáš, Šuba Přemysl

TRENÉŘI : Adámek Jiří a asistenti Indra Lukáš a Jelínek Tomáš

Naše mužstvo mužů A sehrálo svůj druhý přípravný zápas v turnaji čtyř mužstev na UT v Jevišovicích. V našem druhém zápase se nám moc nedařilo kombinovat, spousta nepřesných přihrávek nás stála spoustu sil, ale nakonec jedna z akcí vyústila v pokutový kop, který bez problémů proměnil Čech. O pár minut později dostal příležitost zahrát pokutový kop i soupeř,  kterému se branku vstřelit nepodařilo. Do první půle jsme si ještě pár šanci vytvořili, ale k brance to nevedlo. Zato soupeři se do přestávky podařilo vyrovnat. V druhé půli jsme tlačili a dokonce vstřelili i gól, ale ten nám nebyl pro údajný ofsajd uznán. Zápas tak dospěl do konce za nezměněného stavu z první půle a to 1:1.

Díky kluci za odmakaný zápas.

TJ Višňové B+DOROST – FŠ Třebíč 0 : 10     ( 0 : 2 )
SESTAVA: Saleta Vojta, Scharf Roman, Indra Tomáš, Březina Roman, Havlík Tomáš, Šnajdar Jan, Kláris Lukáš, Tesař Petr, Kollner Ladislav, Sláma Josef

NÁHRADNÍCI: Vyhnálek Vojta, Šuba Přemysl, Fiala Lukáš

TRENÉŘI: Košař Tomáš a asistent Coufal Jan

V sobotu po obědě začali svoji druhou část turnaje v Jevišovicích i naši  muži B + dorost.  Bylo vidět, že název fotbalová škola není v názvu soupeře jen tak. O tom se naši kluci přesvědčili hned záhy. Ještě v první půli se snažili odrážet útoky soupeře a jen pohotové zákroky našeho mladého gólmana nás udržely na přijatelném skóre 0:2 v polovině zápasu. V druhé půli došly i síly a soupeř nás rozebral. I když ke konci zápasu hrál jen v desíti, tak desítku nám také nadělil. Chválit nebudu, není v podstatě za co.