TJ Višňové B+DOROST – Olbramovice B  5 : 1    ( 2 : 0 )

STŘELCI: Tesař Petr, Ouroda Petr, Kláris Lukáš, Šuba Přemysl, Kollner Ladislav
SESTAVA: Indra Lukáš, Scharf Roman, Bauer Filip, Klaudinger Pavel, Jelínek Dominik, Ouroda Petr, Šnajdar Jan, Kláris Lukáš, Tesař Petr, Kollner Ladislav, Sláma Josef

NÁHRADNÍCI: Vyhnálek Vojta, Šuba Přemysl, Jelínek Tomáš ml., Adámek Václav ml., Havlík Jakub.

TRENÉŘI: Košař Tomáš a asistent Coufal Jan

V sobotu po obědě začali svoji část turnaje v Jevišovicích i naši  muži „B“ + dorost. Hned na začátek turnaje jsme narazili, na pro nás zatím neznámý, tým Hajduk Lipník (dorost). Od začátku jsme byli lepší ve všech směrech a první půli jsme vyhráli 2:0. Do druhé půle jsme naskočili s malými změnami v sestavě a hned v úvodu jsme lovili míč z naší branky, ale zanedlouho jsme se nastartovali a nastříleli další tři branky, tím jsme uzavřeli skóre zápasu na 5:1. Kluci dřeli a předvedli slušný výkon.

TJ Višňové „A“ – Jevišovice B+A  2 : 0 (  1 : 0 )

STŘELCI: Indra Tomáš, Adámek Josef
SESTAVA: Adámek Petr, Novák Marek, Adámek Václav ml., Jelínek Tomáš ml., Havlík Jakub, Březina Roman, Indra Tomáš ©, Buchta Jakub, Adámek Josef, Brodík Rostislav, Adámek Dominik

NÁHRADNÍCI: Ouroda Petr, Jelínek Dominik

TRENÉŘI: Adámek Jiří a asistenti Indra Lukáš a Jelínek Tomáš

Naše mužstvo mužů „A“ sehrálo svůj první přípravný zápas v turnaji čtyř mužstev na UT v Jevišovicích. Hned na úvod jsme narazili na domácí mužstvo složené z hráčů „B“ mužstva a několika hráčů z mužstva „A“ Jevišovice. Soupeř jak v první tak i v druhé půli dobře kombinoval, ale branky jsme stříleli my, a tak se nám podařilo soupeře porazit 2:0. Dá se říct, že soupeř na naši branku nevyslal ani jednu střelu, my jsme měli ještě několik šancí ke vstřelení gólu. Myslím, že na první zápas to nebylo špatné a v dalších zápasech se budeme jen a jen zlepšovat.