Božice – TJ Višňové „A“  2 : 3    (  2 : 1 )

STŘELCI : Indra Tomáš 1x, Novák Marek 1x, Adámek Josef 1x

SESTAVA : Adámek Petr, Novák Marek, Adámek Václav ml., Caha Roman, Havlík Jakub, Březina Roman, Čech Petr, Indra Tomáš ©, Buchta Jakub, Adámek Josef, Brodík Rostislav

NÁHRADNÍCI:  Ouroda Petr, Kollner Ladislav, Klaudinger Pavel, Indra Lukáš

TRENÉŘI :Bulín Václav a asistent Jelínek Tomáš

Začátek zápasu nám vyšel na jedničku.  Rychlé akce, brzký gól a vedení 0:1, paráda. Ale pak se nám dařit přestalo a soupeř nás začal rychle přehrávat. Z  toho se začaly tvořit chyby v našich řadách a mnoho faulů, z jednoho takového nás soupeř překonal a ze standartní situace uklidil míč přes zeď do brány 1:1. Naše hra se i po té neměnila a zanedlouho jsme ze hry inkasovali další gól, který uzavřel poločasový účet v náš neprospěch 2:1. Po změně stran a po velké vichřici v kabině jsme do druhého poločasu nastoupili o trošku víc odhodlaní, ale opět to byl soupeř kdo hrozil a naštěstí pro nás trefil jen tyčku prázdné brány. Od té doby jsme začali víc makat, zlepšili jsme obranu a začali podnikat brejky na soupeřovu půlku. I nám se podařilo z přímého kopu trefit nádherně bránu a srovnat na 2:2. V závěru se nám podařilo dostat balon za soupeřovu obranu a z druhé vlny jsme zaběhli za obranu a prostřelili brankáře na konečných 2:3 v náš prospěch. Díky kluci za nádherný konec podzimní části. Jsme jediní kdo z 13 kol padnul a nebodoval jen 2x.