TJ Višňové A – Prosiměřice A    4 : 2        (  3 : 1 )

STŘELCI: Adámek Jiří 1x, Adámek Jakub1x, Havlík Jakub 1x, Buchta Jakub 1x.
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Nadaský Jan, Tesař Karel, Adámek Václav, Buchta Jakub, Caha Roman, Indra Tomáš, Adámek Jiří.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Čech Petr, Kollner Ladislav, Vališ Radim.

TRENÉR: Č+J+C

Do dnešního zápasu s týmem Prosiměřic jsem nastoupili neskutečně. Na světelné tabuli svítila 22. minuta a my po brankách Adámka D., Adámka J. a Buchty J. vedli 3:0. Podle mého názoru to do té doby byl jeden z nejlepších výkonů týmu. K naší smůle nám brankář hostí nepovolil vstřelit další branku, která by rozhodla zápas. Do konce poločasu jsme inkasovali branku na 3:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili hrůzostrašně. Přestali jsme úplně hrát fotbal a soupeř toho využil a snížil na 3:2. O několik minut mohlo být ještě hůř. Naštěstí nás zachránila tyč. Jakub Havlík dokázal proměnit nabídnutou penaltu a tím uklidnit trenéry a fanoušky, kterých přišlo hodně a museli se dívat na zápas dvou rozdílných poločasů. Kluci naštěstí dokázali dotáhnout zapas do vítězného konce.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ B

TJ Višňové B – Tavíkovice       9:0    (3:0)

STŘELCI: Brodík Rostislav 1x, Březina Roman 2x, Jelínek Tomáš 1x, Jelínek Dominik 1x, Adámek Josef 1x, Kláris Lukáš 1x, Adámek Václav st. 1x, Klaudinger Pavel 1x.

SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Adámek Václav st., Brodík Rostislav, Vrana Jan, Březina Roman, Kláris Lukáš, Jelínek Tomás, Jelínek Dominik, Kollner Ladislav, Sláma Josef, Adámek Josef, Buchta Jakub, Čech Petr, Mach Miroslav ©, Šuba Přemysl, Indra Lukáš.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Novosedly – TJ Višňové          1:0       (0 : 0)

STŘELCI:

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik ©, Bauer Filip, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Adámek Karel, Vondrák Radek, Klaudinger Pavel, Drahoš Ondřej , Adámek Jakub .

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojtěch, Černý Michal, Kudrna Matěj, Pelaj Libor.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Kluci dřeli od začátku do konce, ale na první tým tabulky to bohužel nestačilo. Nejhorší na tom je, že gól jsme dostali v poslední minutě zápasu. Škoda, ale i tak velké díky kluci.