Jezeřany „A“ – TJ Višňové „A“    2 : 3        (  1 : 2 )

STŘELCI: Adámek Dominik 2x, Strnad Karel 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Nadaský Jan, Tesař Karel, Adámek Václav, Novák Marek, Caha Roman, Strnad Karel, Adámek Jiří.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Jelínek Tomáš, Šuba Přemysl, Vališ Radim.

TRENÉR: Čech Petr + Jelínek + Coufal

Třetí zápas jara s týmem ze špice tabulky a další výhra. Do tohoto utkání jsme vstoupili velice špatně. Chyběl nám klid na míči, pohyb, agresivita. Brzy jsme prohrávali 1:0. Tento nepříznivý výsledek vydržel jenom pár minut a bylo vyrovnáno. Do konce poločasu jsme se dostali do vedení. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, ale i tak to mělo do optimálního výkonu daleko. Po krásné brance Strnada jsme vedli 3:1. Poté se do hry dostali více domácí a dokázali snížit opět na rozdíl jediné branky. Pak přišel ze strany domácích neskutečný tlak. Kluci naštěstí nechtěli prohrát a tak se vrhali do každé střely a nejednou nás svým zákrokem podržel gólman Adámek. Dnešní zápas nevyhrál ten lepší. Ale vyhrálo ho týmové pojetí. I když se nedařilo, tak kluci dokázali, jakou partu momentálně mají a dokázali to. Tím se posunuli na první místo tabulky. Teď už záleží pouze na nich, jak dlouho na místě prvním vydrží.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ B

Miroslav C – TJ Višňové B       0:2 (0:2)

STŘELCI: Brodík Rostislav 1x, Klaudinger Pavel 1x

SESTAVA: Indra Lukáš, Brodík Rostislav, Březina Roman, Kláris Lukáš, Kollner Ladislav, Adámek Josef, Mach Miroslav ©, Klaudinger Pavel, Ouroda Petr, Scharf Roman, Bauer Filip, Vondrák Radek, Drochytka David, Fiala Lukáš,Drahoš Ondřej, Adámek Václav st.

TRENÉR: Coufal Jan

Do zápasu jsme vlétli aktivně a po zásluze jsme se ujali vedení 1:0, když samostatný únik po pravé straně využil Klaudinger. Po gólu jsme bohužel trochu polevili, ale i tak jsme soupeře do ničeho nepustili a do přestávky po krásné akci z brejku se trefil Brodík. V druhé půli jsme měli zase plno pěkných akcí, ale bohužel pro nás už jsme žádnou neproměnili .I tak  jsme si odvezli 3 body!

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové – Mikulov            2:1       (0 : 1)

STŘELCI: Jelínek Dominik 1x, Klaudinger Pavel 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik ©, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Vondrák Radek, Klaudinger Pavel, Ouroda Petr, Adámek Jakub, Fiala Lukáš, Saleta Vojtěch.

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojtěch, Černý Michal, Bauer Filip, Mairinger Petr, Indra Michal

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Kluci dřeli od začátku do konce, soupeř byl asi o trošičku lepší ale naše vůle po vítězství byla větší a tak tři body zůstali doma. Velké díky kluci. Ale v Tabulce by jsme se už měli kousek posunout 😀

VÝSLEDEK ZÁPASU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Hostěradice – TJ Višňové                  3:3         (1:1)

STŘELCI: Vyklický Ondřej 1x, Pelaj Libor 2x

SESTAVA: Indra Michal, Houška Lukáš ©, Adámková Adéla, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj, Holý Martin, Janíček Jiří, Sklenský Jakub, Paleček Tadeaš, Houška Lukáš, Vyklický Ondřej, Sako Daniel, Beran Jiří, Indra Lukáš, Žitka Adam, Jeřábek Jakub.
TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Dobrý výkon a díky všem za reprezantaci :-D.

TJ.

1 Miroslav 1 1 0 0 3:1 3
2 Hostěradice 1 0 1 0 3:3 1
3 Višňové 1 0 1 0 3:3 1
4 Hevlín 1 0 0 1 1:3 0

VÝSLEDEK ZÁPASŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Prosiměřice – TJ Višňové                  8:2         (3:2)

STŘELCI: Plachý Matyáš 1x, Sako Dominik 2x.

Prosiměřice – TJ Višňové                  8:2         (6:0)

STŘELCI: Kuchařík Marek 1x, Perlička Matěj 2x.

SESTAVA: Veselý Matěj ©, Ilek Martin, Kuchařík Marek, Kuchařík Patrik, Mihola Matyáš, Mondek Matěj, Žitka Radim, Perlička Matěj, Plachý Matyáš, Sako Dominik, Valenta Josef, Bartoš Adam, Vespalec Michal, Paleček Matyáš.
TRENÉR: Perlička Josef

Dobrý výkon a díky všem za reprezantaci. Musíme dodat, že přípravka se do soutěže přihlásila až teď v zimě, proto mají v tabulce málo zápasů. Celý klub TJ Višňové vám fandí a drží palce.