Rakšice A : TJ Višňové A    0 : 2        (  0 : 0 )

STŘELCI: Adámek Jakub 1x, Adámek Václav ml. 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Novák Marek, Tesař Karel, Adámek Václav, Buchta Jakub, Caha Roman, Indra Tomáš, Adámek Jiří.

NÁHRADNÍCI: Jelínek Tomáš, Nadaský Jan, Čech Petr, Kollner Ladislav, Vališ Radim

Dnešní utkání jsme odehráli na hřišti Rakšic. Šlo o souboj třetího a čtvrtého týmu tabulky. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vydrželi v tomto tempu až do konce utkání. Hned od prvních minut jsme se dostávali do šancí. Bohužel jsme se dlouho nedokázali prosadit. Až do chvíle, kdy přesně přihrál Adámek Jakub a hlavou se prosadil Adámek Václav. Chvilku před koncem utkání se prosadil i Adámek Jakub, kdy nevypustil souboj s obráncem a nadvakrát se prosadil. Dnes musím pochválit celý tým za zodpovědný výkon. Až na 10 minut, kdy jsme hráli zbytečně pasivně, tak jsme byli jasně lepším týmem a nebýt neproměněných šancí, tak mohlo být o výsledku rozhodnuto daleko dřív. Klukům bych chtěl poděkovat. Věřím, že tento tým může v této sezóně dosáhnout něčeho výjimečného. Jenom tomu musí ve zbytku sezóny podřídit všechno. Díky

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové – Pohořelice       0:0       (0 : 0)

STŘELCI:

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik ©, Bauer Filip, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl, Kudrna Matěj, Vondrák Radek, Klaudinger Pavel, Černý Michal, Adámek Jakub

NÁHRADNÍCI: Kadlík Vojtěch, Indra Michal.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

K prvnímu zápasu našeho dorostu jsme nastoupili doma proti mužstvu z Pohořelic, se kterým se bodově dělíme o 4. a 5. místo. Bylo vidět a znát, že je to první zápas na trávě a trošku nerovném terénu. Nedařilo se jak nám tak hostům a při zakončení to bylo vidět. Sice se nám braku vstřelit nepodařilo, ale kluci zahráli, co mohli. Díky kluci za kvalitní výkon.