součást oficiální webové prezentace Višňového

Tento fotbalový víkend se nám moc nepovedl…

Višňové A – Blížkovice 0:3

Hosté byli lepším týmem, vytvářeli si šance, dokázali je proměnit. My jsme neměli touhu a odvahu se o výsledek poprat. Jakoby se nechtělo. Neproměnili jsme jednu velkou šanci v prvním poločasu, ve druhém nastřelili spojnici břevna a tyče. Hosté v druhé půli kontrolovali vedení a hrozili z brejků. Odvezli si zasloužené vítězství.

Střelci: Jedlička Josef

Hosté měli velmi kvalitní a rychlý útok, který nám celý zápas dělal problémy. V osmé minutě jsme dostali branku z přímého kopu. Ve třinácté minutě z brejku srovnal Josef Jedlička. My jsme byli aktivnější, ale nedokázali jsme proměnit náznaky šancí. Hosté byli velmi produktivní a z druhé střely na branku v 43. minutě se ujali vedení 2:1. Nutno říci, že po naší hrubé chybě. Ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané, bohužel v 53. minutě jsme dostali na 3:1. Poté jsme stupňovali tlak, ale nedokázali jsme proměnit žádnou z velkých či malých šancí. Nastřelili jsme i spojnici břevna a tyče, ale nic platno. Prohráli jsme 1:3.

Dorost: Višňové – Přímětice 6:5

Střelci: Adámek Jakub 4, Kudrna, Mairinger

V utkání bohatém na góly jsme dokázali udržet náskok a zvítězit.

Mladší žáci: Miroslav – Višňové 8:1

Střelci: Hráček

Mladší přípravka: Šatov – Višňové 1:9

Střelci: Šálek, Sigmund, Perlička 2, Šamánek 2, Lichevník, Šnábl 2