součást oficiální webové prezentace Višňového

Horní Kounice A – Višňové A  2:5

V prvním přípravném zápase zamířilo naše „Áčko“ do Horních Kounic. Zápasu jsem nebyl přítomen. Podle zpráv jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě jsme zvítězili. Zajímavostí jistě je, že se naši hráči dopravili na zápas a zpět na kole – v rámci zlepšování fyzické kondice.

Višňové B – Skalice

V sobotu od 19.00 jsme se utkali v přípravném zápase se Skalicemi. Zápas byl od začátku nervózní, na mnoha hráčích se projevila nerozehranost. Již v první minutě jsme se ujali vedení, když se krásně z volného přímého kopu trefil Čech. Hosté byli poté lepším týmem. Nám se během 20 minut zranili dva hráči. Hosté poté skóre otočili na 2:1. V druhé půli jsme hosty zatlačili, výsledkem bylo vyrovnání Jiřím Adámkem. V nervózním závěru hosté vstřelili vítěznou branku.