součást oficiální webové prezentace Višňového

Výsledek zápasu mužů A

Višňové A – Šatov  3:4   (1:4)

Sestava: Adámek Petr, Adámek Václav, Vondrák, Havlík (c), Adámek Dominik, Valenta, Adámek Jiří, Novák Marek, Sláma Josef, Franc Jakub, Buchta Jakub

Utkání jsme opět nezačali dobře, ve 4. minutě jsme prohrávali 0:1. Hosté byli fotbalovější, my jsme hrozili z ojedinělých rychlých protiútoků. Bohužel po našich individuálních chybách jsme prohráli první půli 1:4. Branku vstřelil Jakub Adámek. V druhé půli jsme hosty začali přehrávat, V 71. minutě snížil Valenta na 2:4. O pět minut později vstřelil Novák další branku. Měli jsme i další šance, bohužel jsme nedokázali vyrovnat. Hráči zápas odmakali, sráží nás branky po vlastních chybách.

Střelci: Adámek Dominik 2, Šuba Přemysl 3

Sestava: Valenta, Adámek Jiří, Mach (c), Scharf, Vališ, Brodík, Klaudinger, Březina, Šuba Pavel, Šuba Přemysl, Adámek Dominik

Utkali jsme se s druhým mužstvem v naší tabulce. My jsme do tohoto utkání nezískali na domácím hřišti ani bod, což jsme chtěli napravit. Prvních 15 minut byli hosté lepším mužstvem, výsledkem jejich tlaku byla branka v 6. minutě na 1:0. Poté jsme začali hrát i my, a v 35. minutě jsme srovnali na 1:1. Hrál se kvalitní, rychlý fotbal. V druhé půli jsme šli v 48. minutě do vedení. Druhý gól v zápasu vsítil Dominik Adámek. V 58. minutě však hosté po ojedinělé šanci srovnali na 2:2. Poté začal úřadovat Přemek Šuba. Svým hattrickem nám zajistil výhru 5:3. V utkání jsme byli lepším mužstvem, podali jsme velmi dobrý výkon a zaslouženě slavili vítězství.

Výsledek zápasu dorostu

TJ Prosiměřice/Višňové – TJ Sokol Nosislav 5:2 (4:1)

Střelci: Novák Pavel, Novák Petr, Buchta Michal 3

SESTAVA: Indra Michal, Jelínek Dominik © , Novák Pavel, Kudrna Matěj, Buchta Michal, Novák Petr, Fiala Lukáš, Saleta Vojta, Vondrák Radek, Skřivan Radek, Vrba Ondřej.

NÁHRADNÍCI: Šnábl Jan, Pelaj Libor, Veselý Petr, Adámek Jakub, Smeták Jan.

TRENÉR: Jelínek Tomáš + Liška Stanislav

Na domácím hřišti jsme přivítali nováčka soutěže, kterému se zatím v krajské soutěži moc nedaří a je na 13. místě tabulky. Do zápasu jsme vlétli naplno a už v první minutě jsme vstřelili branku. Do osmé minuty jsme přidali další dvě a skóre bylo už 3:0. Bohužel od té doby se nám přestalo dařit a další branku jsme vstřelili až před odchodem do šatny. Druhá půle se nesla v duchu konce první, a i proto jsme už skórovali pouze jednou. Výsledek je sice pěkný, ale branek jsme mohli nastřílet minimálně ještě jednou tolik. I tak moc díky a hlavně udržet to první místo.

Višňové – Moravský Krumlov 0:10

Hosté byli ve všem lepší, nicméně naši kluci bojovali. Bude líp. Musíte makat dál, kluci.

1 Moravský Krumlov 7 6 1 0 47:3 19
2 Olbramovice 7 4 0 3 24:7 12
3 Miroslav 6 3 1 2 23:21 10
4 Jezeřany 7 1 1 5 9:40 4
5 Višňové 7 1 1 5 8:40 4

Starší přípravka už podzimní část soutěže ukončila.