Starý Petřín – TJ Višňové „A“    1 : 4        (  0 : 4 )

STŘELCI: Adámek Jakub 1x, Havlík Jakub 1x, Buchta Jakub 1x, Kollner Ladislav 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Nadaský Jan, Adámek Václav, Novák Marek, Caha Roman, Kollner Ladislav, Buchta Jakub, Adámek Josef.

NÁHRADNÍCI:  Vališ Radim, Ouroda Petr, Březina Roman, Čech Petr, Pavlas Jan.

Už před zápasem bylo vidět, že se kluci chtějí dnes vrátit na vítěznou vlnu a to se jim dařilo hned od začátku. Přesto, že se nám nedařilo úplně kombinovat, tak o to víc nám vycházel rychlý přechod do útoku. Hrozili jsme hlavně z brejků. Bohužel jsme své první šance nedokázali proměnit. Do vedení jsme se dostali se štěstím, kdy domácí brankář neudržel střelu Havlíka. Poté se z brejku trefil Jakub Adámek, Kollner a po rohu Buchta. Do poločasu jsme další šance neproměnili a odešli do kabin se čtyřbrankovým vedením. Na začátku druhého poločasu jsme obdrželi branku a od té doby to byl festival zahozených šancí na obou stranách. Párkrát nás podržel i brankář Adámek. V druhém poločase už jsme branku nepřidali a odvezli si tak 3 body za výhru 4:1. Díky

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Rybníky – TJ Višňové „B“       0:2        (0:1)

STŘELCI: Adámek Jakub 1x, Ouroda Petr 1x

SESTAVA: Vyhnálek Vojtěch, Brodík Rostislav, Březina Roman, Kollner Ladislav, Mach Miroslav ©, Ouroda Petr, Jelínek Dominik, Pavlas Jan, Vrana Jan, Klaudinger Pavel, Čech Petr, Sláma Josef, Adámek Jakub, Scharf Roman.

TRENÉR: Coufal Jan

Takhle to má vypadat každý víkend. Kluci byli o trošičku lepší, i když se jim moc na nerovném terénu nedařilo kombinovat, soupeře nakonec přetlačili a dvěmi brankami si udrželi vítězství.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Rakšice – Višňové                              3:8       (1 : 4)

STŘELCI: Jelínek Dominik 2x, Drahoš Ondřej 5x, Šuba Přemysl 1x.

SESTAVA: Indra Michal, Jelínek Dominik, Mairinger Petr, Šuba Přemysl ©, Vondrák Radek, Černý Michal, Adámek Karel, Drahoš Ondřej, Fiala Lukáš, Saleta Vojtěch, Kudrna Matěj.

NÁHRADNÍCI: Pelaj Libor, Kadlík Vojtěch.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

Měl jsem před zápasem trošku strach, přeci jenom jsme jeli k zápasu bez 4 hráčů základní sestavy, ale vy jste dokázali a zvlášť náhradníci, že dokážete zaskočit a pomoct k výhře. Od první minuty jsme diktovali tempo hry a hlavně rychlými pasy za obranu jsme soupeře přehrávali a náš rychlík Sančo dokázal soupeře 5x překonat, parádní výkon, díky kluci a příští týden to musíme potvrdit, ať se už taky hneme z toho 5. místa v tabulce.

VÝSLEDEK ZÁPASŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Vrbovec/Dyjákovičky – TJ Višňové                  9:5         (5:3)

STŘELCI: Kuchařík Matěj 1x, Perlička Matěj 2x, Paleček Matyáš 1x, Ilek Martin 1x

Vrbovec/Dyjákovičky – TJ Višňové                  8:7         (2:5)

STŘELCI: Sako Dominik 2x, Veselý Matěj 2x, Valenta Josef 2x, Plachý Matyáš 1x

SESTAVA: Veselý Matěj, Ilek Martin, Kuchařík Marek, Kuchařík Patrik ©, Mihola Matyáš, Mondek Matěj, Žitka Radim, Perlička Matěj, Plachý Matyáš, Sako Dominik, Valenta Josef, Bartoš Adam, Vespalec Michal, Paleček Matyáš.
TRENÉR: Perlička Josef + Kuchařík Tomáš