součást oficiální webové prezentace Višňového

V pátek od 18.00 sehráli naši staří páni (hráči nad 35 let) přátelské utkání se starými pány z Miroslavi. Utkání jsem se zúčastnil, a když jsem viděl přicházející hráče z Miroslavi, tak mi došlo, že toto mužstvo je totožné s mužstvem Miroslav C, se kterým soupeří naše Béčko.  Na každé straně byli dva hráči mladší, kteří mužstva doplnili.

K zápasu samotnému. Hrál se kvalitní fotbal, a poté, co jsme přestali nakopávat míče ve větru a začali hrát po zemi, jsme byli lepším mužstvem. První branku vstřelil Tomáš Jelínek. Soupeř stihl do poločasu vyrovnat. Několikrát nás podržel brankář, který si však způsobil drobné zranění.

V druhém poločasu jsme ovládli hru a po krásné křížné přihrávce zvýšil Rostislav Brodík na 2:1. Po závaru v pokutovém území zvýšil vedení na 3:1 Miroslav Mach. Mnoho dalších šancí jsme neproměnili. Soupeř pak v závěru korigoval na konečných 3:2.

Sehráli jsme kvalitní utkání a porazili silného soupeře.