součást oficiální webové prezentace Višňového

Sobotní odpolední zápas dorostu s Miroslaví uzavřel utkání fotbalové sezóny 2017/2018. Poté se sešla všechna mužstva a trenéři, abychom mohli ukončený ročník zhodnotit a oslavit. Trenéři žáků, dorostu, mužů B a A promluvili k hráčům a nastínili obrysy nové sezóny. Hodnocení to bylo příjemné, všechny cíle byly splněny, někdy i překonány. Žáci s trenéry odpoledne převzali medaile za třetí místo ve své soutěži. Dorost v krajské soutěži obsadil také krásné třetí místo a nechal za sebou takové celky jako například Moravský Krumlov, Mikulov, Tuřany, Pohořelice. Muži B ve své první sezóně skončili ve čtvrté třídě na druhém místě a dokonce jim byl nabídnut postup o soutěž výš. Příští rok bude po rozhodnutí  TJ béčko i nadále hrát čtvrtou třídu. Asi největším cílem bylo udržet áčko v okresním přeboru, jehož účastníkem bylo první rok. To se nakonec s předstihem povedlo a sedmé místo je úspěchem. Jedinou špatnou zprávou je to, že kvůli nedostatku mladých fotbalistů nemůžeme přihlásit soutěž žáků, což do budoucna není dobré.

Snad se najdou rodiče, kteří budou mít zájem na tom, aby jejich děti trávily aktivně svůj volný čas, třeba členstvím a působením v naší tělovýchovné jednotě.

Na závěr patří velké poděkování všem hráčům, trenérům a dobrovolníkům z řad klubu, bez kterých by to prostě nešlo.

Občerstvení bylo výborné a závěrečná dokončená též. Až budu mít nějaké fotky, umístím do galerie. (Nebojte, po cenzuře…)

Rovněž děkujeme Městysi Višňové a všem dalším sponzorům za poskytovanou podporu.

za TJ M. Mach