součást oficiální webové prezentace Višňového

Výsledkově i tabulkově super úspěšný víkend, všechna čtyři mužstva zvítězila.

Fotky z utkání áčka jsou ve fotogalerii.

TJ Višňové A – Hostim    3 : 1   (  1 : 1 )

STŘELCI : Indra Tomáš 1x, Čech Petr 1x, Adámek Josef 1x. (stejní střelci jako poslední zápas)
.
SESTAVA : Adámek Petr, Novák Marek, Adámek Václav ml., Caha Roman, Havlík Jakub, Březina Roman, Čech Petr, Indra Tomáš ©, Buchta Jakub, Adámek Josef, Adámek Dominik.

NÁHRADNÍCI: Brodík Rostislav, Havlík Tomáš, Ouroda Petr, Indra Lukáš, Vyhnálek Vojta

TRENÉŘI : Bulín Václav a asistent Jelínek Tomáš.

Hřiště na náš poslední zápas bylo připravené a v pořádku, ale soupeři se moc hrát nechtělo, asi věděli proč.  V tomhle počasí byla strategie hrát první půlku po větru asi dobrá, ale nám se podařilo skórovat jen jednou, což by tak nevadilo, kdyby soupeř do poločasu nestačil vyrovnat na 1:1. Vzhledem k počasí a silnému větru se zdálo, že v druhé půlce tvrdě narazíme a soupeř nám to tam nasype po větru. Za mě si myslím, že jsme se s povětrnostními podmínkami vyrovnali daleko líp a zkušeněji než soupeř.  Zatímco soupeř bušil do naší nejlepší obrany v okrese jako hluchý do vrat, my jsme snažili podržet míč co nejvíc při zemi a hlavně napadat soupeře při rozehrávce od branky, která byla hodně slabá a nám se dařilo míče odebírat a přesně zakončovat. Soupeři se po větru skórovat nepovedlo, nám proti větru se dařilo velice dobře a přidali jsme další dvě krásné branky.

STŘELCI: Adámek Jakub 1x, Procházka Tomáš 1x

SESTAVA: Adámek Petr, Procházka Tomáš, Vališ Radim, Tesař Petr, Adámek Jakub, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Bauer Filip, Jelínek Tomáš, Adámek Dominik, Šuba Přemysl ©.

NÁHRADNÍCI: Fiala Lukáš, Černý Michal.

TRENÉR: Jelínek Tomáš
.
Kluci za tenhle zápas moc díky, i když jsme to od posledních dvou zápasů zvedli, budu dělat nespokojeného trenéra a říkám, že by to šlo ještě tvrději a víc do těla :-D. Ale fakt mám radost a pokud nám to vyjde v neděli po ukončené a Znojmo nezaváhá, máme to naše druhé místo na zimu jisté. No a teď k zápasu. V první půli jsme hráli dobře, ale chyběla nám lepší koncovka. Šance byly výborně vypracované, spíš bych řekl, že se na nás vytáhl soupeřův gólman a tak jsme šli o půlce do kabin za stavu 0:0. V druhé půlce jsme přidali na důrazu a hned se nám to vyplatilo. Hned v první minutě jsme tvrdým atakem a důrazem ve vápně dotlačili míč za záda brankáře. Celou druhou půli jsme soupeře tlačili a  chybělo jen málo k další brance a ta přišla a byla po krásné kombinaci. Mám pocit, že jsme dali i třetí a ta nám nebyla uznána pro ofsajd, ale nevím, nevím :-D.  Soupeř ke konci sice snížil, ale já už věřil, že to je vše, co dokáže,  a že si ten výsledek pohlídáme.

14 SK Řečkovice 12 0 1 11 5:81 1

Višňové B – Olbramovice B 6:2   (Brodík, Jelínek T., Havlík T.,  Kollner 2*, Kláris)

V sobotu jsme odehráli poslední zápas podzimu. Počasí nepřálo, ale vyrovnali jsme se s tím po svém. Hned v 1. minutě ukázal Rosťa Brodík, jakým směrem se bude utkání vyvíjet, a už se vedlo. V minutě devatenácté si narazil Tomáš Jelínek s Kollnerem, navedl si míč na střed hřiště a kříznou střelou k tyčce změnil stav na 2:0.
Po pár minutách jsme opět udeřili přes levou stranu hřiště, kdy Tomáš Havlík výborně podpořil útok, narazil si s dvěma hráči a nekompromisně zakončil. Do přestávky jsme jěště udeřili jednou, centr uklidil krásně hlavou na zadní tyč Laďa Kollner. O přestávce jsme stáhli z hřiště hned 3 hráče, protože stav byl více méně už rozhodnutý.
Ovšem hned v úvodu druhého poločasu jsme inkasovali, hráči trošku znervóznili, ale naštěstí v 63. minutě si Lukáš Kláris vymotal na hranici vápna 2 hráče a střelou k levé tyči nedal brankáři šanci. 3 minuty na to opět hlavou Kollner a už nebylo co řešit. Václav Adámek z pozice stopera se snažil dát celý zápas gól, několik jeho střel skončilo těsně vedle branky, ale přece se mu to nakonec povedlo, smůlou je, že do vlastní branky :).
Zbytek zápasu se dohrál v poklidném tempu a už jsme jen čekali, jak dopadnou naši soupeři v boji o prvenství v tabulce. Fotbalový bůh nás odměnil za naši dlouhodobou píli, odmakané tréninky a zápasy a zařídil remízy v zápasech našich největších rivalů, což nás zanechalo na prvním místě!!!

Ted už nás čeká zasloužený odpočinek a v zimě pořádná příprava, kterou začneme někdy po novém roce, abychom pokračovali i nadále v takové formě jakou jsme ukončili podzim.
Naše můžstvo se může pyšnit nejlepším skóre v soutěži! Vstřelených 43 gólů a 13 inkasovaných dělá plusových 30 gólů. V této statistice skončili Rybníky druhé s 18 plusovými góly a Miroslav s 16 góly třetí.
Nutno dodat, že skóre mohlo být o poznání lepší a musíme zapracovat na koncovce, abychom proměňovali více šancí.

Žáci

Prosiměřice/Práče – TJ Višňové  1  : 3  ( 0 : 2 )

SESTAVA:  Kotková Tereza, Indra Michal,  Beran Jiří, Adámková Adéla ©, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Saleta Vojta, Jelínek Jakub, Kellner Jan, Mairinger Petr, Sako Daniel, Kudrna Matěj, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj.
.
STŘELCI: Holý Martin 1x, Kudrna Matěj 2x

TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Holky a kluci měli těžký zápas v nepříznivém počasí a na hřišti soupeře, který okupoval první příčku v tabulce. Dvě branky padli již v první půli a do kabin se tak šlo za příznivého stavu stavu 0:2 pro naše bojovníky. V druhé půli jsme ještě jeden gól přidali a soupeři se už jen podařilo v závěru zápasu snížit na konečných 1:3 pro naše fotbalové naděje. V tabulce jsme zatím na druhém místě, ale vzhledem k tomu, že máme lepší vzájemný zápas, bysme se měli posunout na první místo  😀