součást oficiální webové prezentace Višňového

Výsledek zápasu mužů „A“

Litobratřice – TJ Višňové „A“                2 : 2                             (0 : 1)

STŘELCI:

Indra Tomáš 1x, Novák Marek 1x.

SESTAVA:

Adámek Petr, Novák Marek, Adámek Václav ml., Caha Roman, Havlík Jakub, Březina Roman, Čech Petr, Indra Tomáš ©, Buchta Jakub, Adámek Josef, Cakl Jiří.

NÁHRADNÍCI:

Brodík Rostislav, Indra Lukáš.

TRENÉŘI:

Bulín Václav a asistent Jelínek Tomáš.

Myslím si, že jsme nezačali špatně. Po řadě neproměněných šancí se nám do poločasu jedna do brány podařila dostat a do kabin jsme šli za stavu 0:1. Ovšem v druhé půli jsme brzo inkasovali na 1:1. Po krásném zatažení balonu do vápna a přihrávce přímo na nohu jsme se opět dostali do vedení. Tohle těsné vítězství jsme chtěli ubránit až do konce, ale soupeř byl proti, a ke konci zápasu srovnal brankou takřka z půlky. V samém závěru jsme měli tlak a ještě pár šancí. Gólmana jsme už nepřekonali, a odvezli jsme si jen remízu 2:2. V dalším zápase musíme bodovat naplno.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

Tavíkovice – TJ Višňové „B“                            0 : 4                 (0 : 4)

STŘELCI:

Sláma Josef 1x, Kollner Ladislav 1x, Ouroda Petr 1x, Kláris Lukáš 1x.
SESTAVA:

Vyhnálek Vojta, Cakl Daniel, Ouroda Petr, Jelínek Dominik, Havlík Tomáš, Mach Miroslav ©, Šnajdar Jan, Klaudinger Pavel, Adámek Václav, Kollner Ladislav, Kláris Lukáš.

NÁHRADNÍCI:

Scharf Roman, Vrana Jan, Sláma Josef, Drochytka David, Bauer Filip.

TRENÉŘI:

Košař Tomáš a asistent Coufal Jan
No, soupeř se nesešel. Tak se začalo hrát o něco později. A pouze proti sedmi lidem. Zápas byl za stavu 0:4 ukončen v 29. minutě. Tak vlastně není o čem psát. Díky kluci.

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

TJ Višňové – Mor. Krumlov                 2 : 5                 (0 : 3)

STŘELCI:

Adámek Jakub 2x.

SESTAVA:

Adámek Petr, Procházka Tomáš, Tesař Petr, Klaudinger Pavel, Adámek Jakub, Ouroda Petr, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Bauer Filip, Vališ Radim, Šuba Přemysl.

NÁHRADNÍCI:

Fiala Lukáš, Saleta Vojta.

TRENÉR:

Jelínek Tomáš.

Zápas se nám nevydařil, bylo vidět, že starší kluky v tak těžkých zápasech ještě potřebujeme. Nejvíc mě mrzí první půle, kdy jsme sice inkasovali gól, ale měli jsme šance na vyrovnání. Bohužel místo vyrovnání přišli dvě branky do kabin. V druhé půli, kdy soupeř prostřídal, začali jsme se prosazovat i my. Druhá půle pro nás skončila remízou 2:2, ale náskok z první poloviny přiřknul výhru hostujícímu celku 2:5. Nevadí kluci, body zase nasbíráme jinde.

1 FK Znojmo 11 9 2 0 49:14 29
2 FC Moravský Krumlov 10 7 1 2 29:16 22
3 TJ VIŠŇOVÉ 10 7 0 3 42:22 21
4 FC Pálava Mikulov 10 6 1 3 30:25 19
5 TJ Prosiměřice 10 6 0 4 32:16 18
6 TJ Sokol Novosedly 10 5 2 3 30:22 17
7 TJ Sokol Pohořelice 10 5 1 4 34:19 16
8 FC Miroslav 10 4 2 4 28:34 14