součást oficiální webové prezentace Višňového

Výsledek zápasu MUŽŮ

TJ Višňové – Jamolice                                               7 : 2     (4 : 0)

STŘELCI:

Indra Tomáš 2x, Adámek Jiří 2x, Havlík Jakub 1x, Březina Roman 1x, Adámek Josef 1x
SESTAVA:
Indra Lukáš, Indra Tomáš ©, Havlík Jakub, Buchta Jakub, Cakl Jiří, Březina Roman, Sláma Josef, Cakl Daniel, Brodík Rosťa, Adámek Josef, Adámek Jiří.
NÁHRADNÍCI:

Klaudinger Pavel, Adámek Václav st., Adámek Václav ml., Vyhnálek Vojta.

Další tři body jsou tu !!!! :-D. Konečně jsme dali soupeři gól jako první, a nezastavili se jen u toho jednoho. A přidali i šest dalších. Hra byla dobrá. Hlavně se proměňovali šance. :-D. Snad se nám už bude dařit takhle pořád. Jen jeden černý puntík, při zápase se zranil hráč hostí a musel být odvezen sanitkou. L

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU „A“

TJ Višňové „A“ – Prosiměřice                          5 : 0      (1 : 0)

STŘELCI:

Novák Marek 1x, Šuba Přemysl 1x, Vališ Radim 1x, Kláris Lukáš 2x.

SESTAVA:
Adámek Petr, Kláris Lukáš, Šuba Přemysl, Ouroda Petr, Scharf Roman, Adámek Václav, Tesař Petr, Novák Marek ©, Adámek Jakub, Bulín Luboš, Klaudinger Pavel.

NÁHRADNÍCI:

Fiala Lukáš, Vališ Radim.
Výsledek mluví za vše, ale v první půli jsme si tak jistí nebyli, protože jsme dali branku až v podstatě při odchodu do kabin. :-D. Díky kluci za odmakaný zápas, paráda a díky 😀

VÝSLEDEK ZÁPAS DOROSTU „B“

TJ Višňové „B“ – Hrušovany nad Jevišovkou                         11 : 1                          (3 : 0)

SESTAVA:

Adámek Petr, Kláris Lukáš, Adámek Václav, Scharf Roman, Šuba Přemysl, Bulín Luboš ©, Ouroda Petr, Vališ Radim, Novák Vladimír, Fiala Lukáš, Bauer Filip.

NÁHRADNÍCI:

Tesař Petr, Adámek Jakub, Šuba Přemysl

STŘELCI:

Bulín Luboš 3x, Novák Vladimír 3x, Vališ Radim 2x, Šuba Přemysl 1x, Ouroda Petr 1x,Kláris Lukáš 1x.
Zápas od začátku v nadvládě našich kluků. Hlavně první minuta, ve které jsme stihli dát 2 krásné a rychlé góly. Pak se naše střelecká muška rozladila, a další gól jsme dali až ke konci první půle. V druhé půli se kanonáda rozjela naplno a padal jeden krásnější gol než druhý. Hlavně těch krásných a rychlých narážeček, radost pohledět. :-D. Díky kluci, opravdu bylo na co koukat. Škoda že jste nepomohli Kanikovi k čistému kontu. L