TJ Višňové „A“ – FK Znojmo „A“                  1 : 4        (  0 : 2 )

SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Adámek Dominik, Adámek Václav, Novák Marek, Meluzín František, Caha Roman, Franc Jakub, Valenta Petr, Havlík Jakub ©, Sláma Josef.

NÁHRADNÍCI: Ouroda Petr, Tesař Karel, Nadaský Jan, Vališ Radim, Šuba Přemysl.

Pohořelice : TJ Višňové „A“                   12 : 3        (  3 : 1 )

STŘELCI: Adámek Jakub 1x, Jelínek Tomáš 1x, Adámek Dominik 1x.
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Adámek Dominik, Jelínek Tomáš, Novák Marek, Meluzín František, Caha Roman, Franc Jakub, Buchta Jakub, Havlík Jakub ©, Sláma Josef.

NÁHRADNÍCI: Ouroda Petr, Tesař Karel, Vališ Radim, Šuba Přemysl.

BEZ KOMENTÁŘE !!!!!!!

Ostudný výsledek, katastrofální přístup, potupa. Bez běhání se fotbal hrát nedá.!!! Doufám, že to byla dostatečná facka.

VÝSLEDEK ZÁPAS MUŽŮ „B“

TJ Višňové „B“ : Troskotovice       0 : 3          (0 : 1)

SESTAVA: Indra Lukáš, Brodík Rostislav, Březina Roman, Adámek Jiří ©, Scharf Roman, Šuba Přemysl, Vališ Radim, Ouroda Petr, Kollner Ladislav, Pavlas Jan, Karel Tesař.

NÁHRADNÍCI: Vrana Jan, Čech Petr, Jelínek Dominik, Drochytka David, Bauer Filip.

TRENÉR: Coufal Jan

Hosté byli po celý zápas lepším mužstvem, nám se toho moc nepovedlo. V první půli jsme ani nevystřelili na bránu.

Vedrovice : TJ Višňové „B“       4 : 2          (3 : 0)

STŘELCI: Adámek Jakub 2x

SESTAVA: Indra Lukáš, Brodík Rostislav, Březina Roman, Adámek Jiří ©, Mach Miroslav, Šuba Přemysl, Vališ Radim, Ouroda Petr, Kollner Ladislav, Indra Tomáš, Karel Tesař.

NÁHRADNÍCI: Vrana Jan, Drochytka David, Pavlas Jan, Adámek Jakub, Scharf Roman.

Prvních dvacet minut jsme byli lepším mužstvem, hráli jsme zkušeně zezadu, vše vypadalo dobře. Poté přišel brejk domácích a po teči našeho hráče před brankářem šli domácí do vedení. Od té doby nás domácí začali přehrávat, byli v euforii a vstřelili další dvě branky. Nutno říct, že druhá branka padla asi z metrového ofsajdu. Pomezní však praporek nezvedl. Po přestávkové bouři v kabině jsme nastoupili aktivně do druhé půle a diktovali jsme hru. Po řadě šancí jsme snížili na 1:3. Domácí značně znervózněli, my jsme najednou byli jasně lepší, což vyústilo v snížení na 2:3. Dál jsme se hnali do vyrovnání, závarů před domácím brankářem přibývalo. Poté šel Přemek Šuba sám na gólmana, bohužel nedal. To byl asi zlomový okamžik zápasu. Domácím se pak z brejku podařilo zvýšit na 4:2. My už jsme neměli ani síly ani čas na zkorigování výsledku. Škoda herního výpadku v druhé části první půle.

1 Troskotovice 3 3 0 0 15:3 9
2 Suchohrdly u Miroslavi 3 3 0 0 18:7 9
3 Vlasatice 3 2 0 1 8:5 6
4 Šanov 3 2 0 1 6:3 6
5 Vedrovice 3 2 0 1 6:6 6
6 Skalice 3 1 1 1 4:5 4
7 Litobratřice A 3 1 0 2 10:10 3
8 Višňové B 3 1 0 2 8:9 3