FK Znojmo „B“ – TJ Višňové „A“    4 : 4        (  2 : 1 )

STŘELCI: Adámek Dominik 2x, Adámek Jakub 1x, Nadaský Jan 1x
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Jakub, Havlík Jakub ©, Adámek Dominik, Nadaský Jan, Adámek Václav, Novák Marek, Caha Roman, Sláma Josef, Adámek Jiří, Buchta Jakub

NÁHRADNÍCI: Jelínek Tomáš, Adámek Josef, Tesař Karel, Strnad Karel, Kollner Ladislav

TRENÉR: Čech Petr + Jelínek + Coufal

Do utkání jsme vstoupili víc než dobře. Stačily čtyři doteky s míčem a vedli jsme 1:0. Bohužel to byl jediný světlejší okamžik první půle. Poté jsme nebyli schopni si přihrát na metr. Nechtělo se nám běhat, a už vůbec ne kombinovat. Jenom díky štěstí a dobrému zákroku Adámka jsme prohrávali v půli pouze 2:1. Do druhého poločasu nastoupil úplně jiný tým. Dokázali jsme srovnat a poté se i dostat do vedení. Bohužel nešťastná ruka připravila domácím šanci zahrávat pokutový kop a bylo opět srovnáno. Kluci se nepoložili a dostali se opět do vedení. Místo toho, aby jsme poslední vteřiny “ukopali”, tak jsme úplně nepochopitelně chybovali a nechali domácí vybojovat roh. Poslední roh, který dokázali domácí přetavit v branku a tím nás obrat o dva body za remízu 4:4. Nebudeme se  bavit zda to roh byl nebo nebyl. Kluky fotbal neživí a díky tomu mají nárok se o tom bavit, ale pak už je na každém, jestli dokáže obětovat něco týmovému úspěchu. Co pochopit ale nedokážu je to, že se hraje v neděli v 10:15 a někteří končí se zábavou mezi 4-6 hodinou ranní!?

VÝSLEDEK ZÁPASU DOROSTU

Štítary – Vojkovice     7:0       (2 : 0)

STŘELCI:

SESTAVA: Adámek Petr, Jelínek Dominik, Scharf Roman, Vališ Radim, Šuba Přemysl ©, Vondrák Radek, Adámek Jakub, Černý Michal, Adámek Karel, Filda, Saleta Vojtěch

NÁHRADNÍCI: Kudrna Matěj, Pelaj Libor, Indra Michal.

TRENÉR: Jelínek Tomáš

BEZ KOMENTÁŘE, TOHLE JSEM JEŠTĚ ZA POSLEDNÍCH 15 let nezažil

Náš nejhorší výkon v životě a tím myslím všech, pojďme to napravit v příštím zápase!

VÝSLEDEK ZÁPASU STARŠÍCH ŽÁKŮ

TJ Višňové – Hevlín                  11:1         (5:0)

STŘELCI: Kudrna Matěj 4x, Pelaj Libor 4x, Houška Lukáš 2x, Vyklický Ondřej 1x.

SESTAVA: Indra Michal, Houška Lukáš ©, Adámková Adéla, Adámek Lukáš, Pelaj Libor, Klíčník Jakub, Holý Martin, Šnábl Jan, Kudrna Matěj, Holý Martin, Janíček Jiří, Sklenský Jakub, Paleček Tadeaš, Houška Lukáš, Vyklický Ondřej, Sako Daniel, Beran Jiří, Indra Lukáš, Žitka Adam, Jeřábek Jakub.
TRENÉŘI: Adámek Jiří a Indra Lukáš

Dobrý výkon a díky všem za reprezentaci  a skvělé první místo, gratulace. :-D.

1 Višňové 4 3 1 0 26:5 10
2 Hrádek 4 3 0 1 14:8 9
3 Miroslav 4 2 0 2 10:13 6
4 Hostěradice 4 0 2 2 7:16 2
5 Hevlín 4 0 1 3 6:21 1

VÝSLEDEK ZÁPASŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

TJ Višňové – Mor. Krumlov                  1:12         (0:7)

STŘELCI: Vespalec Michal 1x

TJ Višňové – Mor. Krumlov                  1:8         (0:3)

SESTAVA: Veselý Matěj, Ilek Martin, Kuchařík Marek, Kuchařík Patrik ©, Mihola Matyáš, Mondek Matěj, Žitka Radim, Perlička Matěj, Plachý Matyáš, Sako Dominik, Valenta Josef, Bartoš Adam, Vespalec Michal, Paleček Matyáš.
TRENÉR: Perlička Josef + Kuchařík Tomáš

Příště to bude lepší. Musíme dodat, že přípravka se do soutěže přihlásila až teď v zimě, proto nají v tabulce málo zápasů. Celý klub TJ Višňové vám fandí a drží palce.